TÄHELEPANU: hetkel me CreditStar kiirlaene enam ei vahenda. Parima kiirlaenu leidmiseks minge meie kiirlaenuvõrdluse lehele.

Ekspressraha kiirlaen

Ekspressraha kiirlaen summas €300 kuni €900 perioodiga 90 kuni 360 päeva (3 kuni 12 kuud). Taotlemine toimub internetis ja pakkujaks Express Credit AS.

Ekspressraha kiirlaenu taotlemiseks kõpsata siin, validA soovitud summa ja periood ning esitada taotlus. Taotlusi saab esitada ööpäevaringselt. Taotlusi vaadatakse läbi argipäeviti 08:00 – 19:00 ja laupäeviti 09.00 – 15:00.

Ekspressraha kiirlaenud

Ekspressraha pakub kiirlaenu €300 – €900 perioodiga 90 kuni 360 päeva ning tarbimislaenu €900 – €3000 perioodiga 180 kuni 1080 päeva. Taotleja peab olema vähemalt 18 aastane, ei tohi olla maksehäireid ning peab olema mistahes stabiilne sissetulek.

  • EKSPRESSRAHA KIIRLAEN: €300 – €900 (90 kuni 360 päeva)
  • EKSPRESSRAHA TARBIMISLAEN: €900 – €3000 (6 kuni 36 kuud)

Kuidas esitada Ekspressraha laenutaotlus?

Ekspressraha kiirlaenu või tarbimislaenu taotlemiseks KLÕPSATA SIIN ja valida sobiv laenusumma ning periood. Seejärel vajutada nupule «Esita taotlus». Järgnevalt tuleb täita lühike kasutajakonto registreerimisvorm ning kinnitada taotluse esitamine ja oodata kiirlaenutaotluse vastust.

  • 1. SAMM: klõpsata siin ja avada Ekspressraha veebileht
  • 2. SAMM: valida sobiv laenusumma ja periood ning esitada taotlus
  • 3. SAMM: täita lühike kasutajakonto ankeet ja kinnitada laenutaotlus

Seejärel oodata laenutaotluse vastust. Vastus saadetakse SMS-iga ja samuti e-mailile. Loe täpsemalt järgmisest peatükist.


Kui kiirelt saab Ekspressraha laenutaotlusele vastuse?

Ekspressraha kiirlaenu ja tarbimislaenu taotlusi saab esitada internetis ööpäevaringselt ning laenutaotlusi vaadatakse läbi tööpäeviti 08:00 – 19:00 ja laupäeviti 09:00 – 15:00.

Kui taotlus esitatakse ülaltoodud aegadel, siis taotlusele saab vastuse reeglina koheselt, aga harvematel juhtudel, kui taotlusi palju, siis võib minna kuni üks tund.

Laenutaotluse vastus saadetakse kliendi poolt määratud telefoninumbrile SMS-iga ja samuti e-mailile.


Kui kiirelt kantakse raha kontole ?

Kui laenutaotluse vastus on positiivne, siis Ekspressraha väljastab laenu, kandes raha 30 minuti jooksul Teie poolt määratud pangaarvele. Kui Teil on Swedbank, SEB või COOP, siis jõuab raha Teie kontole mõne minutiga. Teiste panga klientide puhul võib ülekanne võtta aega kuni 1 pangapäev.


Kas Ekspressraha nõuab isiku tuvastamist?

Kui kasutate esimest korda Ekspressraha kiirlaenu või tarbimislaenu teenust ehk olete uus klient, siis tuleb läbida seadusest tulenev esmane isikutuvastuse protsess. Seda saab teha nii Tartu kui ka Tallinna esindustes (Küüni 5b, Tartu ja Rävala pst 8C, Tallinn) või Omniva postkontoris.

Isiku tuvastamise täpse protsessi edastab juba Ekspressraha. Tuvastamine on vajalik ainult esimesel korral. Edaspidi isikut tuvastada ei ole vaja ja järgnevate laenude puhul jõuab raha kontole juba 30 minutiga.

Jäi midagi segaseks või soovid kiirlaenu? Tutvu Ekspress veebilehe ja pakutavate kiirlaenudega SIIN.


TÄHELEPANU! Tegemist on finantsteenuse reklaamiga. Iga laen on finantskohustus ja vajab hoolikat järelemõtlemist. Enne otsuse tegemist tutvu laenutingimustega ja konsulteeri meie spetsialistiga.