ÄRILAENUD INTERNETIST: taotle internetis ärilaenu

Ärilaenud on osaühingutele või muudele äriühingutele mõeldud laenud. Füüsilisest isikust ettevõtjad (FIE-d) ei saa ärilaenu taotleda ning selleks peaksid taotlema hoopis väikelaenu

Ärilaenu kasutatakse eelkõige investeeringutest või pikemaajaliste projektide finantseerimiseks ning harvematel juhtudel ajutise rahavajaduse katteks, nagu näiteks ajutine rahavoogude likviidsus.

Ärilaenu saab taotleda ettevõtete juhatuse liikmed või ainuomanik ning tagatised sõltuvad laenu üksikasjadest. Tagatiseks võib olla käendus, hüpoteek või mõni muu aktsepteeritav tagasi.


Kus saada ärilaenu?

BIGBANK ÄRILAENUD INTERNETIST: summadest alates €10 000 intressiga 8% aastas.

  • al. €10 000
  • kuni 5 aastaks
  • ärilaen
Kreditex Ühisraha ärilaen €1000 kuni 15 aastaks.

  • al. €1000
  • 3 – 180 kuud
  • ärilaenud

Bigbank või Kreditex ärilaen?

Bigbank ärilaen sobib ettevõtetele, mis on tegutsenud pikemalt (vähemalt üle aasta) ning soovivad suuremat laenusummat (vähemalt €10 000), näiteks laienemiseks või suuremaks investeeringuks.

Kreditex Ühisraha ärilaen sobib nii alustavale ettevõttele kui ka ettevõttele, kus on hetkel ajutine rahanappus. Kreditex Ühisraha ärilaenud algavad alates €1000 kuus perioodiga 3 kuni 180 kuud.

Kreditex Ühisraha ärilaen

Kreditex Ühisraha ärilaen on mõeldud nii alustavale ettevõttele kui ka tegutsevale ettevõttele, mis vajab rahalisi vahendeid oma äriprojekti teostamiseks, ajutise käibeahendite nappuse leevendamiseks vms. Laenusumma alates €1000 ning perioodiga 3 kuud kuni 15 aastat.

Krediteks Ühisraha ärilaenu põhitingimuseks on tagatisenõue, milleks sobib korter, maja, suvila või maa ja see võib kuuluda nii ettevõttele kui ka eraisikule. Lisaks pakutakse äriklientidele autoliisingut vajalike sõidukite soetamiseks. Esita taotlus ja saa omale ärilaenupakkumine.

Bigbank ärilaenud

Bigbank pakub kahte ärilaenu teenust: käibelaen ja krediidiliin. Mõlema teenuse eelised teiste pankade ees on kiirus, paindlikkus ja isiklik ärikliendihaldur.

Laenutaotluse otsus tehakse kahe päevaga ning positiivse otsuse korral väljastatakse laen 2 tööpäeva jooksul. Taotlusi saab esitada Bigbank veebilehel, esindustes kui ka telefoni teel.

Iga taotlust vaadeldakse eraldi sõltuvalt kliendi eripärast ning soovidest. Bigbank ärilaenudel on ka maksepuhkus kuni kaks kuud ootamatute olukordade puhul. Lisaks igal ärikliendil on isiklik haldur, misttõtu ärikliendile on tagatud eelisjärjekorrasteenindus.


Bigbank’i ärilaen ehk käibelaen

Käibelaen on kõige tavalisem ärilaen, mis on sarnane väikelaenule. Seda kasutatakse eelkõige jooksvate väljaminekute, hädaolukordade või investeeringute tarbeks. Bigbank väljastab ärilaenu alates 10 000 eurost.

Tingimuseks, et ettevõte on aktsiaselt või osaühing, tegutsetud vähemalt ühe aasta, ettevõtte omakapital on seadusele vastav ja omakapitali määr on vähemalt 10%. Lisaks nõutakse, et ettevõttel on olemasolev põhitegevuse rahavoog.

Pärast taotluse täitmist saate vastuse järgmise kahe päeva jooksul. Positiivse vastuse korral tuleb leping allkirjastada internetis või Bigbank esinduses ning ettevõttele väljastatakse laen. Lepingusõlmimisel võetakse tasu 1% laenusummast, minimaalselt 191.73 eurot, mis arvatakse maha makstavast laenust ehk seda ei pea tasuma ettevõtte koheselt.


Bigbank vaba ärilaen ehk krediidiliin

Kui ettevõttel on vaja laenu, aga ei tea kui pikaks ajaks ning kui suures summas, siis sobilik on Bigbanki krediidiliin, millega saab soodsa intressiga laenu alates summast €10 000.

Kui kasutate krediidiliinilt mistahes summat, siis selle pealt tuleb tasuda aastas kokkulepitud intressi. Kui summa jääb kasutamata, siis kasutamata summa pealt kohustistasu on 2% aastas.

NÄIDE: Ettevõtte võttis Bigbank krediidiliin ärilaenu summas €10 000 üheks aastaks intressiga 8%. Selle aja jooksul kasutas ettevõtte €3000 krediidiliinist, jäägiks jäi €7000. Sel juhul tuleb tasuda 8% intressi summalt €3000 ning 2% intressi summalt €7000. Muud tingimused ja taotlemine on täpselt sama, mis Bigbank ärilaenu puhul.


TÄHELEPANU: Tegemist on finantsteenuse reklaamiga. Iga laen on finantskohustus ja vajab hoolikat järelemõtlemist. Enne otsuse tegemist tutvu laenutingimustega ja konsulteeri meie spetsialistiga.