ÄRILAENUD INTERNETIST: taotle internetis ärilaenu

Ärilaenud on osaühingutele või aktsiaseltsidele mõeldud laenud. Füüsilisest isikust ettevõtjad (FIE-d) ei saa ärilaenu taotleda ning selleks peaksid taotlema hoopis väikelaenu

Ärilaenu kasutatakse eelkõige investeeringutest või pikemaajaliste projektide finantseerimiseks ning harvematel juhtudel ajutise rahavajaduse katteks, nagu näiteks ajutine rahavoogude likviidsus.

Ärilaenu saab taotleda ettevõtete juhatuse liikmed või ainuomanik ning tagatised sõltuvad laenu üksikasjadest. Tagatiseks võib olla käendus, hüpoteek või mõni muu aktsepteeritav tagasi.


KUST TAOTLEDA ÄRILAENU?

BIGBANK ÄRILAENUD INTERNETIST: summadest alates €10 000 intressiga 8% aastas. Kokku pakub Bigbank kolme eritüüpi ärilaenu.

  • al. €10 000
  • intress al. 8%
  • kolme tüüpi
SIHTLAEN ÄRILAENUD INTERNETIST: 60 kuuks kuni €75 000. Intress alates 15.6%

  • €300 – €7500
  • 6 – 60 kuud
  • soodne intress

BIGBANK ÄRILAENUD

Bigbank pakub kolme ärilaenu teenust: käibelaen, krediidiliin ja pangagarantii. Kõigi kolme teenuse eelised teiste pankade ees on kiirus, paindlikkus ja isiklik ärikliendihaldur.

Laenutaotluse otsus tehakse kahe päevaga ning positiivse otsuse korral väljastatakse laen 2 tööpäeva jooksul. Taotlusi saab esitada Bigbank veebilehel, esindustes kui ka telefoni teel.

Iga taotlust vaadeldakse eraldi sõltuvalt kliendi eripärast ning soovidest. Pärast laenu väljastamist pakub Bigbank kuni kaks kuud maksepuhkust ootamatute olukordade puhul. Lisaks igal ärikliendil on isiklik haldur, misttõtu ärikliendile on tagatud eelisjärjekorrasteenindus.


BIGBANK’I ÄRILAEN EHK KÄIBELAEN

Käibelaen on kõige tavalisem ärilaen, mis on sarnane väikelaenule. Seda kasutatakse eelkõige jooksvate väljaminekute, hädaolukordade või investeeringute tarbeks. Bigbank väljastab ärilaenu alates 10 000 eurost intressiga 8% aastas.

Tingimuseks, et ettevõtte on aksiaselt või osaühing, tegutsetud on vähemalt ühe aasta, ettevõtte omakapital on seadusele vastav ja omakapitali määr on vähemalt 10%. Lisaks nõutakse, et ettevõttel on olemasolev põhitegevuse rahavoog.

Pärast taotluse täitmist saate vastuse järgmise kahe päeva jooksul. Positiivse vastuse korral tuleb leping allkirjastada internetis või Bigbank esinduses ning ettevõttele väljastatakse laen. Lepingusõlmimisel võetakse tasu 1% laenusummast, minimaalselt 191.73 eurot, mis arvatakse maha makstavast laenust ehk seda ei pea tasuma ettevõtte koheselt.


BIGBANK VABA ÄRILAEN EHK KREDIIDILIIN

Kui ettevõttel on vaja laenu, aga ei tea kui pikaks ajaks ning kui suures summas, siis sobilik on Bigbanki krediidiliin, millega saab 8% intressiga laen alates summast €10 000.

Kui kasutate krediidiliinilt mistahes summat, siis selle pealt tuleb tasuda aastas 8% intressi. Kui summa jääb kasutamata, siis kasutamata summa pealt kohustistasu on 2% aastas.

NÄIDE: Ettevõtte võttis Bigbank krediidiliin ärilaenu summas €10 000 üheks aastaks. Selle aja jooksul kasutas ettevõtte €3000 krediiliinist, jäägiks jäi €7000. Sel juhul tuleb tasuda 8% intressi summalt €3000 ning 2% intressi summalt €7000. Muud tingimused ja taotlemine on täpselt sama, mis Bigbank ärilaenu puhul.


BIGBANK PANGAGARANTII ÄRILAEN

Su ettevõttel on vaja garantiid, nagu näiteks maksegarantii, ettemaksegarantii, pakkumisgarantii või tähtaja täitmise garantii? Sel juhul saad taodelda Bigbanga pangagarantii ärilaenu, mis algab alates summas €3500 ning väljastamise tasu on €63.91. Taotluse esitamiseks vajuta üleval oleval «TAOTLE BIGBANK ÄRILAENU» nupul.


BIGBANK ÄRILAENU KKK

MIS ON TINGIMUSED ÄRILAENU TAOTLEVALE ETTEVÕTTELE?

Ettevõte peab olema, kas osaühing või aktsiaselt, mis on tegutsenud vähemalt ühe aasta, millel on reaalne äritegevus ja on kinnisvara tagatis. FIE-dele ärilaene ei väljastata ning nad saavad laenu taodelda eraisikuna väikelaenunäol.

KUI SUUR ON INTRESS?

Ärilaenu intress algab 8% aastast laenujäägilt, krediidiliini puhul lisandub kasutamata jäänud summalt kohustistasu 2% aastas.


TÄHELEPANU: Tegemist on finantsteenuse reklaamiga. Iga laen on finantskohustus ja vajab hoolikat järelemõtlemist. Enne otsuse tegemist tutvu laenutingimustega ja konsulteeri meie spetsialistiga.