Credit24 kiirlaen

Credit24 kiirlaen on krediidikonto lahenduse näol. Krediidikonto avamine on tasuta ja saab kasutada mistahes ajal summat €50 – €5000.

Credit24 kiirlaen krediidikonto avamiseks klõpsata siin, täita lühike ankeet ja esitada soovi korral taotlus krediidi kasutamiseks. Pakkumine tehakse 2 minutiga ja intress alates 2% kuus.

ERIPAKKUMINE: Avades Credit24 krediidikonto vahemikus 12.01.2021 – 24.01.2020, tasub Credit24 esimesek kolme kuu intressi Sinu eest! Uuri lisa »

Credit24 kiirlaenud

Credit24 pakub laenutoodetena nii väikelaenu kui ka tasuta personaalset krediidikontot (varasemalt Credit24 kiirlaen). Väikelaenu saab €50 – €10 000 summas 3 kuni 36 kuud ning krediidikonto kiirlaenu €50 – €4000 paindliku tagasimaksega.

Kuna väikelaenu KKM (krediidi kulukuse määr) on 60.57% aastas, siis seetõttu väikelaenu plaanimisel võrrelda soodsaima intressiga väikelaene meie väikelaenupakkujate võrdluse lehelt ning Credit24 väikelaen on pigem siiski kiirlaen..

Nagu öeldud siis Credit24 kiirlaen on krediidikonto näol. Mis tähendab, et kasutaja taotleb omale krediidi limiiti summas €50 – €5000 ning tagastamine toimub paindlikult.


Credit24 krediidikonto

Credit24 krediidi kontoga on võimalus taotelda €50 – €5000 krediidi limiiti. Pärast taotluse rahuldamist otsustab kasutaja ise kui suure osa krediidi limiidist kasutusse võtab – kas osade kaupa või kõik. Sõltuvalt kui suure osa kasutusse võetakse, selle pealt makstakse ka intresse.

Krediidi limiidi tagastamine toimub Credit24 poolt esitatud minimaalsete kuumaksetena. Alati võib tagastada krediidi limiiti kiiremini tagasi – tasudes rohkem kui nõutud kuumakse või kogu osa. Nii saab säästa Credit24 kiirlaenult intresside kulutusi.

Kui krediidi limiit on taoteldud, aga midagi kasutusse ei võeta, siis midagi tasuda ei tule. Seepärast Credit24 krediidi limiit on parem ja paindlikum kui kiirlaen, sest saab kasutada seda osade kaupa ja siis kui vaja. Credit24 krediidikonto kiirlaen on nagu virtuaalne krediitkaart ja selle avamine on täiesti tasuta.


Credit24 krediidikonto avamine

Credit24 krediidi konto avamine on täiesti tasuta. Kui krediidi limiiti ei kasutata, siis ei tule maksta ka midagi. Kui kasutatakse siis intress on al. 2% aastas ning limiiti saab alati kiiremini tagastada, et nii säästa intressidelt.

Krediidkonto avamine:

  • 1. SAMM: klõpsata siin ja avada Credit24 veebileht
  • 2. SAMM: valida summa, mida soovid kasutada
  • 3. SAMM: esita vajutades nupule «ALUSTAN TAOTLEMIST»

Koheselt pärast Credit24 kiirlaen krediidikonto taotluse tegemist saad paari minuti jooksul personaalse pakkumise. Krediidi konto avamine kui ka taotluse esitamine on täiesti tasuta ja sellega ei kaasne mingeid lisakulusid.


Kes saab taotleda Credit24 kiirlaen krediidikontot?

Credit24 kiirlaen krediidikontot saab taotelda vähemalt 18-aastane eraisik, kellel puuduvad maksehäired ja kes ei ole varasemalt Credit24 laenu tagasimaksmisel hilinenud. Samuti taotlus lükatakse tagasi kui kasutatakse valesid andmeid.

Taotlusi saab esitada ööpäev läbi ning vastuse taotlusele saab koheselt. Kui taotlus on positiivne ning kõik vajalikud protsessid täidetud, siis raha kantakse koontole iga päev ajavahemikul 08:00 – 22:00.


Credit24 kiirlaenu kliendid

Credit24 kiirlaen krediidi kontot on kasutanud üle 120 000 kliendi Eestis. Kokku on väljastatud 128 miljoni euro eest laene ning 97% klientidest on Credit24 kiirlaen teenustega rahul.

“Olen väga rahul raha laekumuse kiirusega. Viimati läks umbes 2 minutit kui juba raha oli laekunud.”Jacob, 19-aastane, Tallinn

Credit24 kiirlaenu rahulolugarantii

Isegi kui oled üks neist vähestest, kes ei ole rahul pakutava teenusega, siis Credit24 pakub kiirlaen krediidi konto taotlejale 30-päevast rahulolugarantiid. See tähendab, et 30 päeva jooksul võib lepingust taganeda – maksta ära ainult põhiosa (võetud laen) ning muid lisakulusid (intressid, tasud jne) sellega ei kaasne.

Tutvu Credit24 veebilehega ja ava tasuta krediidikonto SIIN.


TÄHELEPANU! Tegemist on finantsteenuse reklaamiga. Iga laen on finantskohustus ja vajab hoolikat järelemõtlemist. Enne otsuse tegemist tutvu laenutingimustega ja konsulteeri laenupakkuja spetsialistiga.