Väikelaen

VÄIKELAEN

Väikelaen on tarbimislaen summas €500 kuni €10 000, mida võib kasutada oma äranägemise järgi. Taotlemine internetis, vastuse saab koheselt ja raha jõuab kontole 2 kuni 48 tunni jooksul.

Leia 2017. aasta parim väikelaen allolevast väikelaenu võrdlusest, kus reastame 5 parimat väikelaenu pakkujat Eestis aastal 2017.

SOODSAIM VÄIKELAEN

TF Bank väikelaen on soodne tagatiseta väikelaen summas kuni €10 000. Laenu võib kasutada igaks otstarbeks oma äranägemise järgi ning laenu enneaegne tagastamine on täiesti tasuta. Laenu taotlemiseks peab olema vähemalt 22-aastane ning laenu taotlusele saab vastuse koheselt – see kuvatakse pärast ankeedi täitmist Sinu arvutiekraanil.

3 PARIMAT VÄIKELAENU EESTIS

TFBank pakub väikelaenu summas €500 kuni €7500 laenuperioodiga 1 kuni 5 aastat.

 • €500 – €10 000
 • 12 – 72 kuud
 • madalad kulud
TUTVU

Bigbank väikelaen: €500 - €10 000.

 • €500 – €10 000
 • 12 – 60 kuud
 • rahulolugarantii

TUTVU

Soodne laen €500 kuni €500 perioodiga 3 kuud kuni 5 aastat.

 • €500- €5000
 • 3 – 60 kuud
 • tarbimislaenud
TUTVU


4-5. KOHT VÄIKELAENUDES

Väikelaen Credit24 laenukontorist: €50 - €4000.

 • €50 – €4000
 • 3 – 36 kuud
 • krediidikonto
TUTVU
Väikelaen Krediidipank Sihtlaen: €300 - €7500.

 • €300 – €7500
 • 6 – 60 kuud
 • sihtlaenud
TUTVU

VÄIKELAEN

Väikelaen on tagatiseta tarbimislaen, mis on eelkõige mõeldud eraisikutele lühiajaliste, aga hädavajalike ning reeglina väiksemahuliste investeeringute ja kulutuste katteks. Väikelaenud on konservatiivsemad kui kiirlaenud, aga liberaalsemad kui tagatisega laenud.

Kuna väikelaenud ei nõua tagatist, siis spetsialistid ja pangad paigutavad väikelaenud olemuselt ja tingimustelt kiirlaenude ja tagatisega laenude vahele. Võrreldes tagatisega laenudega on väikelaenud kõrgema, aga kiirlaenudega võrreldes madalama intressimääraga.

Väikelaenu plussiks on kiire, mugav ja lihtne taotlemine kui ka väljastamine ning reeglina puudub tagatise nõue, seda kuni teatud summa ulatuses, olenevalt pakkumise tüübist ja väikelaenu pakkujast.

KUST SAADA PARIM VÄIKELAEN?

Kuna väikelaenu pakkujaid on kümneid kui isegi mitte sadu, siis otsust on teha raske. Siinkohal tuleme appi meie ja me oleme reastanud parimad väikelaenud Eestis!

Reastamisel oleme võtnud arvesse usaldusväärsuse, laenu odavuse, laenu taotluse kui ka väljastamise kiiruse ning ka paindlikkuse.

 • €500 – €10 000
 • 1-7 aastat
 • enneaegne tagastamine tasuta
TUTVU LAENUPAKKUMISEGA

 • €500 – €10 000
 • 1 – 5 aastat
 • 60-päevane rahulolugarantii
TUTVU LAENUPAKKUMISEGA

TF Bank ja Bigbank on väikelaenu pakkumise odavuselt täpselt samal tasemel pakkudes Eestis absoluutselt kõige soodsamat väikelaenu kõige madalamate kuludega, edastades isegi Eesti suurpankasid. Laenuodavust iseloomustab seadusega sätestatud krediidi kulukuse määr.

Kui Sa soovid parimat ja soodsamat väikelaenu Eestis, siis tuleks valik teha nende kahe pakkuja vahel, sest nendest parimaid väikelaenu pakkujaid Eestis ei ole! Vastuse saad laenutaotlusele koheselt ning raha jõuab kontole mõne tunni kuni 2 tööpäevaga.

17.12% ja 18.80% krediidi kulukuse määr tähendab, et 1000 euro laenamisel üheks aastaks intressiga 15.9%, peab klient KOKKU TAGASTAMA esimesel juhul €1088.20 ja teisel juhul €1171.97. Täpse ülevaate annab meie laenukalkulaator.


MILLEKS VÕTTA VÄIKELAENU? NÄITED

Paremateks näideteks on kodu remont erakorralistel juhtudel (tulekahju, veekahjud vms), kodumasinate soetamiseks (pesumasin, elektripliit), ravikulud või ootamatult rikki läinud auto.

Väikelaenu võib kasutada ka mitmeteks mugavusteenuseks: kosmeetilised protseduurid (hambad, iluoperatsioonid), reisimiseks, tavapäraseks kodu värskenduskuuriks või kasvõi näiteks limiteeritud ajaga sooduskampaania perioodil mõninga soodsa kauba või toote soetamiseks.

Viimaste näidete puhul tasuks väikelaenu võtmine eelnevalt väga hoolikalt läbi mõelda, sest need ei ole hädavajalikud kulutused ning seetõttu võib mõttekas olla oodata ja hoopis koguda raha ning nii vältida üleliigsete intresside maksmist.

Sooduskauba näitel, kui tead, et palgapäev on nädala pärast, aga sooduskampaania lõppeb 5 päeva pärast ja oled kindel, et suudad laenusumma oma palgapäeval tasuda või reisimise näitel, kui on väga hea sooduspakkumine, millega võid säästa palju raha, siis antud näidetel võib väikelaen mugavusteenusena olla põhjendatud.

Kui oled otsustanud väikelaenu võtta, siis tuleks eelnevalt võrrelda erinevaid pakkujaid ning konsulteerida iga pakkuja klienditeeninduse või spetsialistidega, sest tänasel päeval on laenuturg äärmiselt hästi arenenud, kliendile pakutakse erinevat tüüpi väikelaene ning konkurents karm.


VÄIKELAENU LIIGID

Tarbimikulutuste katteks on sobilik selles artiklis välja toodud väikelaen või siis tagatiseta väikelaen. Auto ostmiseks või auto tagatiselt laenu puhul autolaenud, reisimiseks reisilaenud, remondiks remondilaenud ja äritegevuseks ärilaenud.

Laenupakkumine 1 minutiga!

Laenusumma €500 - €10 000. Taotlusele saad vastuse koheselt ekraanile, olenemata nädalapäevast ja kellaajast. Sobiva pakkumise korral allkirjasta/tuvasta internetis ning laen väljastatakse.

TUTVU PAKKUMISEGA

Laenusumma kuni €10 000
Periood kuni 60 kuud

Laenuvastus koheselt
Taotlemine Internetis

LAENUPAKKUMINE 1 MINUTIGA