Remondilaenud €300 - €25 000 perioodiga kuni viieks aastaks. Tagatist ei ole vaja, taotlusele vastus koheselt. Lisaks remondilaenupakkujate võrdlus.
Remondilaenud
Remondilaenud €300 - €25 000 perioodiga kuni viieks aastaks. Tagatist ei ole vaja, taotlusele vastus koheselt. Lisaks remondilaenupakkujate võrdlus.

Remondilaenud

Remondilaenud on tagatiseta väikelaenud, mida kasutatakse elukoha, suvila või muu kinnisvara värskendamiseks ja korda tegemiseks kui ka kiireloomuliste remonttööde tegemiseks. Näiteks lõhkeb suvilas boiler ja see on vaja kiirelt asendada. Parimat remondilaenu pakub Bigbank remondilaen.


Bigbank remondilaenu taotlemine

Bigbank remondilaen summas €500 kuni €25 000 intressiga alates 9.9% perioodiga 5 aastat. Remondilaenul tagatist ei ole vaja ja vastuse saab koheselt.

  • 1. SAMM: KLÕPSA SIIN ja vali menüüst «Remondilaenud»
  • 2. SAMM: vali laenusumma ja periood
  • 3. SAMM: täida lihtne remondilaenu taotlusvorm

Kui remondilaenu taotlusvorm on täidetud ja kinnitatud, siis vastuse saad koheselt. Kui eelvastus on positiivne, siis saab alustada remondilaenu lepingu sõlmimist, mida saab samuti teha internetis ning kui laenupakkuja lisadokumente ei soovi, saab lepingu allkirjastada ning laen kantakse pangakontole.

Milleks sobib remondilaen?

  • remondilaenu abiga saab osta kõik materjalid, tööriistad, palgata töölised ja spetsialistid, et teha oma kodust unistuste kodu.
  • remondilaenu võib kasutada mööbli, kodusisustuse, tehnika ja muude esemete ostmiseks.
  • remondilaenuga võib korrastada oma aiad, terassid, suvemaja või grillnurgad

Kõik remondilaenu pakkujad Eestis

Bigbank
€500
kuni
Remondilaen internetist
€25 000

Summas kuni €25 000. Intress al. 9.9% aastas.

krediidi kulukuse määr
~18.09%

Inbank
€300
kuni
Remondilaen
€10 000

Intress 9.9% – 23.9% aastas. Vastus koheselt.

krediidi kulukuse määr
~23.48%

Ühisraha
€300
kuni
Remondilaen
€15 000

Intress alates 12.9% aastas. Vastus sekunditega.

krediidi kulukuse määr
~25.05%


KUIDAS LEITI REMONDILAENUDE KKM?

Krediidi kulukuse määr (KKM) on arvutatud remondilaenupakkuja lehel väljatoodud KKM tüüpnäite põhjal. Ülaltoodud pakkujad on spetsialiseerunud ka remondilaenule, aga kui nendest jääb väheks, siis remondilaenuks sobib ka iga väikelaenupakkuja. Selleks külasta meie väikelaenupakkujate võrdluslehte.


TÄHELEPANU! Tegemist on finantsteenuse reklaamiga. Iga laen on finantskohustus ja vajab hoolikat järelemõtlemist. Enne otsuse tegemist tutvu laenutingimustega ja konsulteeri laenupakkuja spetsialistiga.


KIIRLAENUD | VÄIKELAENUD | AUTOLAENUD | LAENUDE REFINANTSEERIMINE