REMONDILAENUD: 600 kuni €7500 perioodiga 6 kuni 60 kuud.

MIS ON REMONDILAENUD?

Remondilaenud on tagatiseta väikelaenud, mida kasutatakse elukoha värskendamiseks või pakilistemate remonttööde likvideerimiseks. Nagu näiteks lõhkeb suvilas boiler ja see on vaja kiirelt asendada. Parimat remondilaenu pakub Krediidipank Sihtlaen & Bigbank remondilaen.


SIHTLAEN REMONDILAEN

Sihtlaen remondilaenu antakse summas €600 kuni €7500 alates intressiga 14.9%, aga intress ei ole kunagi suurem kui 24.9%. Laenu saab võtta perioodiga kuus kuud kuni 5 aastat. Samuti valib iga klient omale sobiva makse kuupäeva.

Taotlemine on väga mugav. Seda saab teha internetis. Lihtsalt KLÕPSA SIIN, vali omale sobiv laenusumma ja laenuperiood. Pärast seda täida remondilaenu taotlusvorm. Vastuse saad koheselt. Kui see on positiivne, saad koheselt alustada lepingu sõlmimist ja seda internetis, ilma kodust lahkumata.


BIGBANK REMONDILAEN & REISILAEN

Bigbank pakub ka remondilaenu ja reisilaenu, mille tingimused on täpselt samad, mis Bigbank väikelaenul. See näitab, et Bigbank pakub väga paindlikke laene ning tulema klientidele vastu ka mugavuslaenudele. Lisaks pakub Bigbank soodsatel tingimustele ning ilma kaskokindlustuse nõudeta autolaenu ning ärilaenu, mis hõlmab endas käibelaenu,krediidiliini ja pangagarantiid.


TÄHELEPANU! Tegemist on finantsteenuse reklaamiga. Iga laen on finantskohustus ja vajab hoolikat järelemõtlemist. Enne otsuse tegemist tutvu laenutingimustega ja konsulteeri laenupakkuja spetsialistiga.