SMSRaha kiirlaen summas €200 kuni €1000 perioodiga 1 kuni 36 kuud. Intress 2 - 17.9% aastas. Laenu kuumakse alates €7.20.
SMSRaha kiirlaen summas €200 kuni €1000 perioodiga 1 kuni 36 kuud. Intress 2 - 17.9% aastas. Laenu kuumakse alates €7.20.

SMSRaha kiirlaen

SMSRaha puhul on tegemist kodumaise kiirlaenukontoriga, mis pakub kiirlaenu 200 kuni 1000 eurot perioodiga üks kuu kuni 36 kuud. Kogu laenu taotluse protsess toimub internetis SMSRaha veebilehel.

SMSRaha kiirlaen on täpselt sama, mis sõsarettevõtete SMSMoney ja Laen.ee kiirlaen. Lisaks kiirlaenule pakutakse krediidikonto avamise võimalust, refinantseerimist ja ka väikelaenu.

SMSRaha kiirlaenud

Kuigi SMSRaha laenutoodete hulka kuuluvad ka väikelaenud, refinantseerimine ning krediitikonto, siis selles ülevaates keskendume eelkõige SMSRaha kiirlaenule kui ka põgusalt SMSRaha krediidikontole, mis on ka olemuselt kiirlaen või vägagi sarnane sellele.

SMSRaha kiirlaenu saab taotleda summas 200 kuni 1000 eurot ja seda perioodiga üks kuni 36 kuud. Intressimäär 2 kuni 17.9 protsenti ja laenu krediidi kulukuse määr (KKM – loe, mis on krediidi kulukuse määr) 24.29 kuni 54 protsenti.

Intressimäär kui KKM kujunevad sõltuvalt laenusumma suurusest ja laenuperioodi pikkusest ning lõplik intressimäär ja KKM on väljatoodud laenulepingus.

SMSRaha krediidikonto

SMSRaha krediidikonto on olemuselt laenugarantii, mida saab igal ajal kasutusse võtta soovitud summa ulatuses, aga mitte rohkem kui lubatud krediidilimiit. Krediidilimiidi taotlemiseks tuleb avada SMSRaha krediidikonto ning taotelda laenulimiti vahemikus 300 kuni 5000 eurot.

Kui SMSRaha krediidikonto laenulimiidi taotlus rahuldatakse, siis laenulimiiti saab kasutusse võtta igal ajal. Sel juhul kantakse laenulimiit pangakontole. SMSRaha krediidkonto intress on alates 15% aastas, millest esimesed 60 päeva on intressivabad.

Lisaks on võimalik taotelda ka SMSRaha krediitkaarti. Sel juhul laenulimiiti ei pea kandma pangakontole, vaid laenulimiiti kasutatakse krediitkaardiga maksmisel. Krediitkaardi taotlemine on täiesti tasuta.

SMSRaha hinnakiri

SMSRaha kiirlaen:

 • lepingutasu: 5% laenusummast
 • teenustasu: €3 sularaha maksel
 • maksepuhkuse: jooksev intress

SMSRaha krediidkonto:

 • konthaldustasu: €0
 • väljamksetasu: €0
 • lepingutasu: €0

Mõlemale laenule lisandub juurde intress, mis on määratud laenulepingus.

Kui aga minil põhjusel peaksid tekkima makseraskused, siis koheselt pöörduda SMSRaha klientidteeninduse poole, sest võlateatised on kõik tasulised. Klientideeninduega võite leidal ahenudse, kasvõi maksepuhkuse näol.

SMSRAha võlateated

tasuline võlateade: €5
esimene tausline võlateade: kuni 500 euroste nõuete puhul €15, 501 – 1000 euroste nõuete puhul €20 ja üle 1001 nõuete puhul €25.
teise -a ja kolmanda tasuline võlateade: €5

Kuidas esitada SMSRaha kiirlaenu taotlus?

SMSRaha kiirlaenu taotlus esitatakse internetis. Taotlusi võetakse vastu ööpäevaringselt, aga vaadatakse üle tööpäeviti 08.00 – 21.00, puhkepäeviti ja pühade ajal 09.00 – 20.00.

Kui laenukomitee annab taotlusele positiivse vastuse, siis korduvad kliendid saavad raha kontole koheselt. Uus klient peab läbima iseteeninduses isikutuvastuse protsessi ning raha kantakse kontole ühe tunni jooksul.

TAOTLUSE ESITAMISEKS:

 • 1. samm: ava SMSRaha veebileht ja registreeru kasutajaks
 • 2. samm: logi kontole ja esita SMSRaha kiirlaenu taotlus
 • 3. samm: järgi juhiseid ja vajadusel läbi isikusamasuse tuvastus

Seejärel oota laenutaotlusele vastust. Soovi korral võib SMSRaha kiirlaenu asemel taotelda hoopis krediidikonto avamist või mõlemat.

TINGIMUSED TAOTLEJALE:

 • vähemalt 18-aastane Eesti Vabariigis alaliselt elav füüsiline isik
 • peab omama stabiilset sissetulekut (palk, pension, jms)
 • ei tohi olla maksehäireid

SMSRaha kiirlaenu KKK

— Milliseid laene SMSRaha pakub?
SMSRaha pakub kiirlaenu, tarbimislaenu, laenude refinantseerimist ja krediidikontot ja seda nii eraisikutele kui ka äriklientidele.

— Kui suur on pakutav laenusumma?
SMSRaha kiirlaenu pakutakse 200 kuni 1000 eurot perioodiga 1 kuu kuni 36 kuud.

— Kui suur on intress ja krediidi kulukuse määr?
Olenevalt laenusummast ja perioodist on SMSRaha kiirlaenu intressimäär 2% kuni 17.9% ning krediidi kulukuse määr 24.29% – 54%. Lõplik intressimäär ja KKM sätestatakse laenulepingus.

— Kui palju maksab SMSRaha kiirlaen?
SMSRaha kiirlaenu lepingutasu on 5% laenu summast. Ülejäänud kulud on intress või kui tasutakse kuumakseid sularahas, siis iga makse pealt €3.

— Kes saavad SMSRaha laenu taotelda?
SMSRaha laenu taotlemiseks peab olema Eesti Vabariigis elav vähemalt 18-aastane füüsiline isik. Peab olema stabiilne sissetulek (palk, pension) ning ei tohi olla maksehäireid.

— Kuidas käib SMSRaha-st laenu taotlemine?
SMSRaha kiirlaenu või mistahes SMSRaha laenutoote taotlemine toimub internetis. Vaja läheb kontoväljavõtet ning uued kliendid peavad läbima isikutuvastuse.

— Kuidas käib isikutuvastus ?
Isikutuvastamise protseduur läbitakse SMSRaha iseteeninduses. Isikutuvastamiseks sobib ID-kaart, pass või juhiluba.

— Kui kiirelt laen väljastatakse?
Laenutaotlusi võetakse vastu ööpäevaringselt. Taotluis vaadatakse läbi igapäevaselt kuni 21:00 (puhkepävadel ja pühadel 20:00). Kui taotlus on positiivne, siis püsikliendile laekub raha koheselt. Kui olete uus klient, siis tuleb enne läbida iseteeinduses isikutuvastus ja pärast seda kantakse raha arveldusarvele ühe tunni jooksul.

— Kas laenusummat saab kanda kolmandale isiku pangakontole?
Ei, laenu saab suunata ainult Teie isiklikule pangakontole

Ava tasuta SMSRaha konto ja taotle kiirlaenu SIIN.


TÄHELEPANU! Tegemist on finantsteenuse reklaamiga. Iga laen on finantskohustus ja vajab hoolikat järelemõtlemist. Enne otsuse tegemist tutvu laenutingimustega ja konsulteeri laenupakkuja spetsialistiga.