TÄHELEPANU: hetkel me CreditStar kiirlaene enam ei vahenda. Parima kiirlaenu leidmiseks minge meie kiirlaenuvõrdluse lehele.

CreditStar Kiirlaen

CreditStar pakub kiirlaenu personaalse laenukonto näol, mis annab krediidilimiiti €50 kuni €2000. Limiiti saab kasutada 24 tundi päevas ja raha jõuab kontole koheselt. 

Kasutusele võid võtta osa kui ka kogu krediidilimiidi, mis kantakse otse pangakontole. Taotlemine internetis kui ka telefoni rakenduse teel.

CreditStar kiirlaenud

Creditstar (endine ärinimi SMS Laen AS) kuulub eraisikutele kiirlaene väljastavasse rahvusvahelisse gruppi Creditstar Group, mis tegutseb mitmel Euroopa turul.

Creditstar on pakub personaalse laenukonto teenust, mis on tunduvalt mugavam, võrreldes tavapäraste kiirlaenude või väikelaenuga, sest kliendil on ligipääs ööpäevaringselt oma laenulimiidile, aga maksta tuleb ainult selle eest, kui suures osas limiiti kasutusse võetakse..

CreditStar’i laenukonto annab kliendile võimaluse kasutada oma laenukontol olevat krediidilimiiti osaliselt või täielikult, võimaluse tasuda laen ennetähtaegselt ning nii säästa intressidelt ja vajadusel tagasimakstud summa taas kasutusse võtta. Kokku on CreditStar’i laenukonto limiiti kasutada kuni €2000 ulatuses.

Kuidas avada CreditStar’i laenukonto?

CreditStar’i personaalse laenukonto avamine on täiesti tasuta ning pärast konto avamist on laenukontol olev krediidilimiit kliendile kättesaadav 24 tundi päevas ja 7 päeva nädalas, olenemata kellaajast – laenu või taotleda kasvõi laupäeva öösel vastu pühapäeva hommikut kell 04:00 ning raha on Sinu pangakontol 15 minutiga.

Konto avamiseks täida järgnevad lihtsad sammud:

  • 1. samm: ava CreditStar’i veebileht ja registreeru kasutajaks
  • 2. samm: logi kontole ja esita laenukonto kasutamise taotlus
  • 3. samm: järgi juhiseid ja läbi digitaalne isikutuvastus internetis

Creditstar’i laenukonto kasutamise taotlust saab esitada ööpäevaringselt, aga taotlusi vaadatakse läbi iga päev (E-P) kell 09:00 – 21:00.

TAOTLEMISE TINGIMUSED

  • vähemalt 18-aastane Eesti vabariigi kodanik
  • ei tohi olla maksehäired
  • peab omama pangakontot Eestis

Kuidas kasutada CreditStar’i laenukontot?

Personaalset laenukontot omavale kliendile on teenus ehk krediidilimiit kättesaadav 24 tundi ööpäevas ja seda on väga lihtne võtta kasutusse – piisab kõigest nutitelefonist.

Krediidilimiidi kasutamiseks lihtsalt logi arvutis või mistahes mobiilsel seadmel CreditStari kontole ning esita taotlus soovitud summa ulatuses krediidi kasutamiseks.

Taotluse saab esitada ka SMS-i teel. Seejärel kannab CreditStar esimesel võimalusel Sinu isiklikule pangakontole soovitud summa jagu raha. CreditStar krediidilimiidi laenutaotluse saab esitada SIIN.

Krediidilimiidi tagasi maksmine

Krediidilimiiti võib tagasi maksta osade kaupa lepingus fikseeritud summana või hoopis kogu limiit korraga. Samuti võib vabalt tasuda ka suurtemates summades kui lepingus ettenähtud, mis muudab CreditStari kiirlaenu tunduvalt soodsamaks.

Mida kiiremini laen tagastada, seda rohkem säästetakse intressidelt ning seda kiiremini ja suurema summa ulatuses saab tagasimakstud krediidilimiiti uesti kasutusse võtta.

Ava tasuta CreditStar laenukonto ja taotle krediidilimiiti SIIN.


TÄHELEPANU! Tegemist on finantsteenuse reklaamiga. Iga laen on finantskohustus ja vajab hoolikat järelemõtlemist. Enne otsuse tegemist tutvu laenutingimustega ja konsulteeri laenupakkuja spetsialistiga.