CreditStar Laenukonto

CreditStar pakub kiirlaenu personaalse laenukonto näol, mis annab krediidilimiiti €50 kuni €2000. Limiiti saab kasutada 24 tundi päevas ja raha jõuab kontole koheselt. 

Kasutusele võid võtta osa kui ka kogu krediidilimiidi, mis kantakse otse pangakontole. Taotlemine internetis kui ka telefoni rakenduse teel.

CreditStar’i laenutooted

Creditstar (endine ärinimi SMS Laen AS) kuulub eraisikutele kiirlaene väljastavasse rahvusvahelisse gruppi Creditstar Group, mis tegutseb mitmel Euroopa turul.

Creditstar on pakub personaalse laenukonto teenust, mis on tunduvalt mugavam, võrreldes tavapäraste kiirlaenude või väikelaenuga, sest kliendil on ligipääs ööpäevaringselt oma laenulimiidile, aga maksta tuleb ainult selle eest, kui suures osas limiiti kasutusse võetakse..

CreditStar’i laenukonto annab kliendile võimaluse kasutada oma laenukontol olevat krediidilimiiti osaliselt või täielikult, võimaluse tasuda laen ennetähtaegselt ning nii säästa intressidelt ja vajadusel tagasimakstud summa taas kasutusse võtta. Kokku on CreditStar’i laenukonto limiiti kasutada kuni €2000 ulatuses.

Kuidas avada CreditStar’i laenukonto?

CreditStar’i personaalse laenukonto avamine on täiesti tasuta ning pärast konto avamist on laenukontol olev krediidilimiit kliendile kättesaadav 24 tundi päevas ja 7 päeva nädalas, olenemata kellaajast – laenu või taotleda kasvõi laupäeva öösel vastu pühapäeva hommikut kell 04:00 ning raha on Sinu pangakontol 15 minutiga.

Konto avamiseks täida järgnevad lihtsad sammud:

  • 1. samm: avada CreditStar’i veebileht ja registreeruda kasutajaks.
  • 2. samm: logi kontole ja esita laenukonto kasutamise taotlus sobiva limiidi ulatuses.
  • 3. samm: järgi juhiseid ja läbi digitaalne isikutuvastus internetis

Laenukonto kasutamise taotlust saab esitada ööpäevaringselt, aga taotlusi vaadatakse läbi iga päev (E-P) kell 09:00 – 21:00.

TAOTLEMISE TINGIMUSED

  • vähemalt 18-aastane Eesti vabariigi kodanik
  • ei tohi olla maksehäired
  • peab omama pangakontot Eestis

Kuidas kasutada CreditStar’i laenukontot?

Personaalset laenukontot omavale kliendile on teenus ehk krediidilimiit kättesaadav 24 tundi ööpäevas ja seda on väga lihtne võtta kasutusse – piisab kõigest nutitelefonist.

Krediidilimiidi kasutamiseks lihtsalt logi arvutis või mistahes mobiilsel seadmel CreditStari kontole ning esita taotlus soovitud summa ulatuses krediidi kasutamiseks.

Taotluse saab esitada ka SMS-i teel. Seejärel kannab CreditStar esimesel võimalusel Sinu isiklikule pangakontole soovitud summa jagu raha. CreditStar krediidilimiidi laenutaotluse saab esitada Krediidilimiidi tagasi maksmine

Krediidilimiiti võib tagasi maksta osade kaupa lepingus fikseeritud summana, tagastad suurtemates summades kui lepingus ettenähtud või tagastada kogu limiit korraga.

Mida kiiremini laen tagastada, seda rohkem säästetakse nii nii intressidelt ning seda kiiremini ja suurema summa ulatuses saab tagasimakstud krediidilimiiti uesti kasutusse võtta.

Ava tasuta CreditStar laenukonto ja taotle krediidilimiiti TÄHELEPANU! Tegemist on finantsteenuse reklaamiga. Iga laen on finantskohustus ja vajab hoolikat järelemõtlemist. Enne otsuse tegemist tutvu laenutingimustega ja konsulteeri laenupakkuja spetsialistiga.