SOODNELAEN.EE KASUTUSTINGIMUSED

Käesoleva lehekülje www.soodnelaen.ee haldaja on RANKA MARKETING OÜ, reg. 14015488 (edaspidi Meie/me) ning käesoleva lehekülje (www.soodnelaen.ee) ja kõigi seotud alamlehtede kasutamisel kinnitab kasutaja, et on käesolevate tingimustega tutvunud, neist aru saanud ning nendega täielikult nõustunud. Me võime käesolevaid tingimusi muuta igal ajal ilma etteteatamata ning kasutaja kohustus on viia end tingimustega kurssi.

Me teeme endast kõik, et www.soodnelaen.ee leheküljel olev informatsioon on alati täpne ja asjakohane, aga siiski ei garanteeri informatsiooni õigsust ega vastuta sellise informatsiooni kasutamisest tekkivate võimalike tagajärgede eest.

Veebilehel www.soodnelaen.ee vahendatakse erinevaid laene, aga ise ei pakuta otseselt mitte ühtegi laenuteenust, vaid reklaamib erinevate laenupakkujate tooteid. Seetõttu me ei saa vastutada reklaamitavatel lehtedel oleva informatsiooni eest ega saa vastutada ka võetud laenude eest.

Kõik www.soodnelaen.ee veebilehel olevad materjalid on RANKA MARKETING OÜ intellektuaalne omand ning selle kasutamine, levitamine, reprodutseerimine jms. ilma eelneva kirjaliku loata on keelatud.

RANKA MARKETING OÜ ei kasuta ega saa mitte kuidagi ligipääsu kasutajate isikuandmetele, sest meie oleme ainult vahendaja, mitte otsene pakkuja. Liikudes www.soodnelaen.ee lehelt välja läbi www.soodnelaen.ee lehel toodude viidete, ei vastuta RANKA MARKETING OÜ seotud ettevõtete lehekülgedel oleva informatsiooni ja õigsuse eest. Samuti ei vastuta sellise informatsiooni kasutamisest tekkivate võimalike tagajärgede eest.

www.soodnelaen.ee lehekülg ei kasuta küpsiseid kasutajate andmete saamiseks ega nende töötlemiseks. Küll aga andmeid võivad koguda www.soodnelaen.ee lehel olevad muud rakendused (näiteks Google Analytics), mis kasutab küpsiseid täpsema veebiliikluse statistiliseks kogumiseks ja analüüsimiseks. Kasutajate andmete hulka kuuluvad näiteks riik, kust leheküljelt tuldi, kuhu mindi, kui kaua lehel oldi jne.

Kõik küsimused saata support@soodnelaen.ee

Viimati uuendatud: 01.03.2020