REISILAENUD: €300 kuni €7500 reisilaenud Bigbank või Sihtlaen vahendusel. Perioodid kuni 5 aastat.

Milleks on reisilaenud head?

Üldiselt laenamine mugavusteenustena ei ole eriti mõttekas ega otstarbekas, aga reisilaenud on siinkohal väikese erandiga.

Reisilaenu ei võeta suvalise reisi jaoks, vaid reisibürood korraldavad aeg-ajalt väga soodsaid pakkumisi või tekib nn. lennupiletites viga, kus lennupiletid või kogu reisipaketi võib saada tavahinnast kümneid kordi odavamana.

Kui endal ei ole piisavalt vabu rahalisi vahendeid, siis reisilaen on mõttekas, sest nii säästate väga palju raha, kui saate koheselt odava reisipaketi, sest hiljem makstes oleks see mitmeid kordi kallim. Seega reisilaen, koos intressidega on pikas perspektiivis kokkuhoid.

Reisilaenu tasub võtta kas Bigbank’ist või Coop pangast, kus saab reisilaenu kiirelt, odavalt ja mugavalt otse internetist ning vastuse taotlusele saab koheselt.

BIGBANK REISILAEN

Bigbank reisilaen alates €500 intressiga 9.9% aastas. Kuumakse alates €12.13 kuus. Taotlemine internetis ja vastuse saab koheselt.

COOP REISILAEN

Coop reisilaen alates €300 intressiga 12.9% aastas. Kuumakse alates €7 kuus. Vastuse saab taotlusele sekundiga.

TÄHELEPANU! Tegemist on finantsteenuse reklaamiga. Iga laen on finantskohustus ja vajab hoolikat järelemõtlemist. Enne otsuse tegemist tutvu laenutingimustega ja konsulteeri laenupakkuja spetsialistiga.