Laen maksehäirega

Laen Maksehäirega
Laen Maksehäirega

Laen maksehäirega

Maksehäire on levinuim põhjus, miks laenutaotlus jääb rahuldamata.

Alljärgnevalt vastused küsimustele, kas maksehäirega laenu saamine on võimaik, kust saada laenu kui on maksehäired ning üleüldse maksehäire ja laen.

KAS MAKSEHÄIREGA LAENU SAAMINE ON VÕIMALIK?

Kui on maksehäire, siis paraku laenu saamine on praktiliselt võimatu. Kindlalt ütlevad eitava vastuse TF Bank, Bigban, Credit24, CreditStar, Bondora, Omaraha.

KUST SAADA LAENU, KUI ON MAKSEHÄIRE ?

Reeglina maksehäirega laenu ei saa ja võimalus laenusaamiseks on sel juhul väga väikene. Kui aga on soov, siis võib proovida esitada taotlused, sest taotlemine on tasuta ja reeglina saab kohe vastuse. Taotlemiseks klõpsata siin ja valida omale nimekirjast soovitud laenupakkuja(d).

KUIDAS SAADA LAENU, KUI ON MAKSEHÄIRED?

Paraku tuleks enne laenutaotlust kõik maksehäired likvideerida. Kui on oht, et hakkavad tekkima maksehäired seoses ülejõu käivate laenumaksetega, siis aitab laenude refinantseerimine.

KAS KIIRLAENUD MAKSEHÄIREGA ON VÕIMALIK?

Ei. Mistahes laenud, nii kiirlaenud maksehäirega on samuti võimatu, sest enamus krediidiandjaid kontrollib tausta Krediidiinfost.

KUIDAS VAADATA OMA MAKSEHÄIREID?
MILLISED MAKSEHÄIRED AVALIKUSTATAKSE?

Maksehäireid avalikustavad vaid need ettevõtted, kellega klient (eraisik) on sõlminud allkirjastatud lepingud.

MAKSEHÄIRE JA LAEN

Maksehäire ja laen kokku ei käi ning tuleks lähtuda ka vastutustundlikust laenamisest, sest maksehäire tähendab eelnevaid finantskohustusi, mida ei suudetud täita ja seetõttu laenamine ei oleks kõige mõistlikum lahendus.

MIDA TEHA, KUI ON MAKSEHÄIRED?

Maksehäired tuleb likvideerida esimesel võimalusel. Tuleb võtta ühendust võlausaldajatega ja vajadusel sõlmida maksegraafikud. Kui maksed käivad ülejõu, siis soovitame lugeda: http://minuraha.ee/makseraskused/

MILLAL MAKSEHÄIRED AEGUVAD?

Andmekaitseinspektsiooni määruse järgi võivad maksehäired olla üleval 13 aastat. Isegi, pärast nõude aegumist. Isegi, kui maksehäire tasutakse, siis avalikult on maksehäire üleval veel 3 aastat pärast maksmist ja päringuga 5 aastat pärast makse tasumist.

KUI MAKSEHÄIRED ON LIKVIDEERITUD

Kui maksehäired on likvideeritud siis on võimalik laenu saada ja takistusi enam ei ole. Küll aga eelnevad maksehäired võivad jätta jälje krediidiajaloole ning seetõttu võib pakutav intress olla mõnevõrra kõrgem.

You may also like...