Laen kinnisvara tagatisel

Laen kinnisvara tagatisel on väikelaen, mille tagatiseks on kinnisvara (hüpoteek). Kinnisvara tagatisel laenu tuntakse ka nime all hüpoteeklaen. 

Kinnisvara tagatisel laenu suurimateks plussideks on madalamad intressid, sest panga riskid katab ära tagatiseks antud hüpoteek, samal ajal laenaja riskiks on, et laenumaksete mittetasumisel kaetakse laenusumma, intressid ja viivised kinnisvaramüügist saadud summaga. Sealjuures võib tekkida olukord, näiteks kinnisvarakrahhi ajal, et kinnisvara hinnad on väga madalad ning kinnisvaramüügist saadud summa ei kata täielikult ära laenusummat. Sel juhul kaotab laenaja nii kinnisvara kui ka jääb üles ülejääv osa laenust, mis tuleb samuti tasuda.

Lisaks kinnisvara tagatise laenude puhul on võimalik laenata suhteliselt suuri summasid. Laenusummad olenevad kinnisvara väärtusest, aga jäävad vahemikku 50-80% kinnisvara väärtusest.

Mõttekas on neile, kes ei saa või ei soovi universaalpankadest laenata, aga samas soovivad madalama intressiga laenu kui näiteks tagatiseta väikelaenud või kiirlaenud. Samuti on mõttekas kinnisvara tagatisel laenud kasutada teiste laenude refinantseerimiseks, sest hüpoteeklaenud on madalama intressiga ning nii saab kallima laenu asendada koheselt odavama laenuga ja säästa intressikuludelt.


Laenud kinnisvara tagatisel

TF BANK LAENUD KINNISVARA TAGATISEL: alates €2000 laenud kinnisvara tagatisel ülisoodsa intressiga.

Al. 22-eluaastast ja kuni 50% tagatise väärtustest. Taotlemine internetis. Intress al. 4.9%. Võib kasutada ka tagatiseta väikelaenu.

BIGBANK LAEN KINNISVARA TAGATISEL: alates €10 000, intressiga 9% aastast ja kuni 15 aastaks.

Al. 18-eluaastat ja väärtus sõltuvalt kinnisvarast. Taotlemine internetis. Võib kasutada ka väikelaenu, aga siis min. vanus 20-eluaastat.

TUTVU PAKKUMISEGA

Kinnisvara tagatiselt laenu otstarve

Reeglina kinnisvara tagatisel laen on vabaotstarbeline ja klient võib raha kulutada sinna, kuhu soovib. Laenutaotlus vaadatakse üle kiirelt ning kui puuduvad hindamisaktid, siis laenuettevõte teeb selle ise täiesti tasuta. Tagatiseks sobib mistahes kinnisvara – korter, maja, suvila, maatükk, metsatükk.

Hea laen kinnisvara tagatisel

KES PAKUB?

Väga hea kinnisvara tagatisel laen on TF Bank kinnisvaralaen ja Bigbank kinnisvaralaen. Kinnisvara tagatisel laenu pakutakse alates 5000 eurost intressiga alates 4.9% aastas. Kinnisvara tagatisel laenul on odavam intress ja seetõttu sobilik erinevate kulutuste rahastamiseks või hoopis laenude refinantseerimiseks, et langetada kuutasusid ja vahetada kallim laen odavama vastu.

MILLISED LAENUD?

TF Bank pakub kinnisvara tagatisel laenu summas alates €5000 ja kuni 50% tagatise väärtusest. Taotlemiseks peab olema vähemalt 22-aastane.

TAOTLEMINE

Taotluse esitamiseks KLÕPSA SIIN, vali menüüst «kinnisvaralaen» ja täida laenutaotlus.


NB! Tegemist on finantsteenuse reklaamiga. Iga laen on finantskohustus ja vajab hoolikat järelemõtlemist. Enne otsuse tegemist tutvu laenutingimustega ja konsulteeri meie spetsialistiga.