LAEN KINNISVARA TAGATISEL

Laen kinnisvara tagatisel on väikelaen, mille tagatiseks antakse kinnisvara (hüpoteek). Kinnisvara tagatisel laenu tuntakse ka nime all hüpoteeklaen. 

Kinnisvara tagatisel laenu suurimateks plussideks on madalamad intressid, sest panga riskid katab ära tagatiseks antud hüpoteek. Lisaks saab nii taotelda suuremat laenusummat. Laenusummad olenevad kinnisvara väärtusest, aga jäävad vahemikku 50-80% kinnisvara väärtusest.

Mõttekas on neile, kes ei saa universaalpankadest laenu või ei soovi sealt võtta, aga soovivad madalama intressiga laenu kui näiteks väikelaenud või hoopis kiirlaenud. Samuti on mõttekas kinnisvara tagatisel laenud kasutada teiste laenude refinantseerimiseks, sest hüpoteeklaenud on madalama intressiga ning nii saab kallima laenu asendada koheselt odavama laenuga ja säästa intressikuludelt.


LAENUD KINNISVARA TAGATISEL PARIMATELT

TF BANK LAENUD KINNISVARA TAGATISEL: alates €2000 laenud kinnisvara tagatisel ülisoodsa intressiga.

 • SUMMA: al. €2000
 • PERIOOD: kuni 5 aastat
 • TAOTLUS: internetis

TAOTLE TUTVU

BIGBANK LAEN KINNISVARA TAGATISEL: alates €10 000, intressiga 9% aastast ja kuni 15 aastaks.

 • SUMMA: al €10 000
 • PERIOOD: kuni 15 aastat
 • TAOTLUS: internetis

TAOTLE TUTVU

Laen.ee pakub laenu kinnisvara tagatisel alates €1000 ning laenusummas kuni 80% tagatise turuväärtusest.

 • SUMMA: 80% väärtusest
 • INTRESS: alates 9% aastas
 • TAOTLUS: internetis

TAOTLE TUTVU


KINNISVARA TAGATISEL LAENU OTSTARVE

Reeglina kinnisvara tagatisel laen on vabaotstarbeline ja klient võib raha kulutada sinna, kuhu soovib. Laenutaotlus vaadatakse üle kiirelt ning kui puuduvad hindamisaktid, siis laenuettevõte teeb selle ise täiesti tasuta.  Tagatiseks kõlbab mistahes kinnisvara – korter, maja, suvila, maatükk, metsatükk.

ÜLDNÕUDED HÜPOTEEKLAENULE

 • Laenusumma: €1000 kuni €100 000
 • Intress: alates 9% aastast
 • Tagatise summa: kuni 80% tagatise turuväärtusest
 • Laenuperiood: kuni 15 aastat

Taotlemiseks peab olema vähemalt 21-aastane Eesti Vabariigi kodanik, kellel puuduvad kehtivad maksehäired. Olenevalt summast ja tagatisest, ei ole mõningatel juhtudel vaja tõestada sissetulekut.

HEA LAEN KINNISVARA TAGATISEL

KES PAKUB?

Väga hea kinnisvara tagatisel laen on pakutav Eesti suurima laenudele spetsialiseerunud panga – Bigbanga poolt. Kinnisvara tagatisel laenu pakutakse alates 7000 eurost intressiga alates 9% laenujäägilt aastas. Kinnisvara tagatiselt laenu on mõttekas võtta suuremate väljaminekute rahastamiseks, nagu ostes omale korteri, maja või suvila, suuri kulutusi nõudvateks remonditöödeks oma kodus kui ka mõningate teiste kallimate laenude refinantseerimiseks.

MILLISED LAENUD?

Bigbank pakub kinnisvara tagatisel laenu summas €7000 kuni €450 000 perioodiga kuni 15 aastat. Laenupakkumine on väga paindlik, sest iga klient valib omale meelepärase. Valida on intressi ettemaksega laen, mida antakse perioodiks 2 kuni 12 kuud, bulletgraafikuga laenu puhul 6 kuni 24 kuud ning annuiteetgraafikuga kinnisvara tagatiselt laenu puhul 6 kuud kuni 180 kuud (15 aastat).

LAENUTINGIMUSED

Taotlemiseks peab olema vähemalt 300-eurone netopalk kuus, peab olema vähemalt 18-aastane Eesti Vabariigi kodanik, Eestis elav kehtivad elamisluba või elamisõigust omav välisriigi kodanik ning laenu tagatiseks sobib kõik elukondlik kinnisvara, nagu näiteks korter, elumaja, ärikinnisvara või hoonestamata maa.

TAOTLEMINE

Taotluse esitamiseks KLÕPSA SIIN, vali Laenude menüüst «Laen Kinnisvara Tagatisel» ja täida lühike ankeet. Seejärel võtab Bigbank Teiega ühendust, et teha vajalikud protseduurid. Edasi, kui laenutaotlus on positiivne, siis allkirjastate lepingu mugavalt internetis ID-kaardiga ja laen väljastatakse.


NB! Tegemist on finantsteenuse reklaamiga. Iga laen on finantskohustus ja vajab hoolikat järelemõtlemist. Enne otsuse tegemist tutvu laenutingimustega ja konsulteeri meie spetsialistiga.