MOGO AUTOLAEN: laen auto tagatisel kuni 90% auto turuväärtusest või kuni €10 000 laen auto ostmiseks. Pakkumine 30 minutiga, periood kuni 72 kuud.

MOGO AUTOLAENU HETKEL EI PAKU

TÄHELEPANU: Hetkel me Mogo autolaene enam ei vahenda. Vabandused ebameeldivuste pärast. Aga on veel võimalusi.

Soovitame kasutada Bigbank autolaenu. Bigbank pakub autolaenu summas €500 – €25 000 intressiga alates 7.9% aastas. Sõiduki saab koheselt enda nimele registreerida ja kaskot ega sissemaksu ei ole vaja.

MIS ON MOGO?

Mogo pakutavateks teenusteks on autolaenud – laen auto tagatisel või laen auto ostmiseks. Mõlema laenu puhul antakse laenu perioodiks kuni 72 kuuks. 

Kui soovite laenu auto tagatisel, siis tuleb täita Mogo veebilehel avaldus. Peale seda saad pakkumise 30 minuti jooksul ning pakutavaks summaks on kuni 90% auto väärtustest.

Pärast seda sõlmitakse leping, vormistatakse vajalikud dokumendid ja väljastatakse laen. Auto jääb kogu laenuperioodiks kliendi käsutusse, millega saab jätkata sõitmist.


Kui soovid laenu auto ostmiseks, siis käitu täpselt samamoodi, nagu auto tagatisel laenu saamisel. Laenupakkumine tehakse samuti 30 minutiga ning laenu pakutakse summas kuni €10 000. Mogo autolaen sobib absoluutselt igas vanuses ja igat marki auto ostmiseks.


TEISED AUTOLAENU PAKKUJAD

Kui Mogo on spetsialiseerunud ainult autolaenudele, siis tasuks kindlasti võrrelda ka väikelaene auto ostmiseks või siis laenu saamiseks.

Mõningates olukordades võivad olla väikelaenud soodsamad, sest ei nõuta tagatist ega kaskokindlustust ja seetõttu igakuistele laenumaksetele ei lisanud kindlustusmakseid. Lisaks kampaaniaperioodidel võite saada väga soodsa intressiga laene. Väikelaenude puhul ei ole tähtsust, kuidas klient raha kulutab.

Parimateks väikelaenupakkujateks on Bigbank, TF Bank ja Sihtlaen. Lisaks soovitame lugeda ka meie autolaenu sektsiooni, mille LEIAB SIIT. Seal kirjeldame täpsemalt erinevatest autolaenudest, võimalustest kui ka autolaenupakkujatest ja alternatiividest.


TÄHELEPANU! Tegemist on finantsteenuse reklaamiga. Iga laen on finantskohustus ja vajab hoolikat järelemõtlemist. Enne otsuse tegemist tutvu laenutingimustega ja konsulteeri laenupakkuja spetsialistiga.