Bondora Laenud

Bondora annab kommertspankadest soodsamat väikelaenu kuni €10 000. Kõik laenud finantseeritud eraisikute poolt ja laenupakkumise saab 1 minutiga.

Kõik Bondora laenud on tagatiseta ning taotlemine toimub täielikult internetis. Laenusumma €500 – €10 00 perioodiga kuni 5 aastat ning intressimäär alates 11.35%.

Miks laenata Bondorast?

Pankades on tavaliselt karmid ja paindumatud tingimused ning taotluste läbivaatamine nõuab aega ja palju bürokraatiat. Bondoras vaadatakse laenutaotlus läbi koheselt, olenemata kellaajast või nädalapäevast ning vastavalt taotleja krediidivõimekusele tehakse personaalne laenupakkumine kõigest 1 minutiga.

Lisaks paljudel laenupakkujatel on soodsate intresside taha peidetud erinevad keerulised tasud (lepingutasud, väljastamise tasud jne), siis Bondoras puuduvad varjatud kulud. Kõik kulud on selgelt, lihtsalt ja üheselt arusaadavalt väljatoodud.

Kuidas Bondorast laenata?

Selleks tuleb läbida kolm lihtsat sammu:

 • 1. samm: avada Bondora veebileht, registreeruda kasutajaks ja täita laenutaotlus.
 • 2. samm: koheselt kuvatakse laenupakkumised – valida endale sobiv.
 • 3. samm: tuvastada ennast ja allkirjastada leping.

Kogu protsess võtab aega 5 kuni 10 minutit. Pärast taotluse täitmist saad koheselt laenupakkumise. Laenupakkumised on alati personaalsed, põhinedes kliendi krediidiajalool ja finantsvõimekusel.

Pakkumiste hulgast saab valida omale sobiva – kui suurt igakuist laenutagasimakset soovid. Valimiseks on aega 72 tundi ehk laenupakkumised kehtivad 72 tundi. Kui see aeg möödub, siis pakkumised tühistatakse automaatselt ja kliendil ei ole Bondora ees ühtegi kohustust.

Kui aeg möödas ja hiljem ümber mõtled, siis saab alati küsida uue pakkumise. See on täiesti tasuta ega tekita ühtegi kohustust. Pakkumisi saab küsida mistahes kellaajal või nädalapäeval – pakkumine antakse alati ühe minutiga ja seda näiteks isegi vana-aasta õhtul või uue-aasta öösel.

Registreeri konto ja küsi pakkumist SIIN.

Kuidas Bondora laen väljastatakse?

Kui oled omale sobiva laenupakkumise leidnud ja pakkumise laenutingimustega nõustunud ning end tuvastanud, vaadatakse pakkumine veel korra üle (võtab maksimaalselt 1 tööpäeva) ning saadetakse tagasi allkirjastamisele.

Pärast digiallkirjastamist kantakse laenusumma Sinu eelnevalt kinnitatud pangakontole. Sõltuvalt pangast ja pangaülekannete ajast, võib ülekanne aega võtta 1 kuni 3 tööpäeva.

Laenu makstakse tagasi igakuiselt lepingus fikseeritud summaga. Kui aga soovid laenu maksta tagasi ennetähtaegselt, siis ka see on võimalik – Bondora laenu enneaegne tagastamine on ilma lisatasude ja leppetrahvideta.

Bondora laenude hinnakiri

Bondora laenude hinnakiri on lihtne ja üheselt arusaadav. Ei mingeid varjatud lisatasusid.

Laenamise hinnakiri:

 • Lepingutasu: 5.95% laenu summast
 • Laenu haldustasu aastas: 4%

Laenu tagasimaksete hilinemine:

 • Maksehäireregistri teatis: €14.99
 • Võlateatised: maksimaalselt €5

Kes saavad Bondorast laenu taotelda?

Bondorast saavad laenu taotelda:

 • vähemalt 21-aastane
 • peab omama pangakontot Eestis
 • peab olema regulaarne ametlik sissetulek
 • puuduvad maksehäired
 • puuduvad hasartmänguprobleemid

Tutvu Bondora veebilehega SIIN.


TÄHELEPANU! Tegemist on finantsteenuse reklaamiga. Iga laen on finantskohustus ja vajab hoolikat järelemõtlemist. Enne otsuse tegemist tutvu laenutingimustega ja konsulteeri meie spetsialistiga.