Kiirlaenud Eestis

Leia parim kiirlaen

Bigbank
€500
kuni
Parimad kiirlaenud
€25 000

Lai valik kiirlaene igaks otstarbeks. Al. 20 eluaastast. Kiirlaenu vastus koheselt.
krediidi kulukuse määr
~21.16%

Bondora
€500
kuni
Kiirlaenud eraisikutelt
€10 000

Kiirlaenud eraisikutelt. Personaalne laenupakkumine. Intress alates 12.35%!
krediidi kulukuse määr
~25.29%

Credit24
€50
kuni
Kiirlaenud
€5000

Väikelaen igaks otstarbeks kiirelt ja mugavalt.
krediidi kulukuse määr
~27.24%

Credit24 lisainfo »

SMSMoney
€200
kuni
Kiirlaenud
€1000

Taotlus vaadatakse läbi mõne minutiga. Al. 18 eluaastast.
krediidi kulukuse määr
~32.16%

SMSRaha
€200
kuni
Kiirlaenud
€1000

Taotlus vaadatakse läbi mõne minutiga. Al. 18 eluaastast.
krediidi kulukuse määr
~32.16%

Laen
€200
kuni
Kiirlaenud
€1000

18. eluaastaast. Kiirlaen pangakontole.
krediidi kulukuse määr
~32.16%

Raha24
€100
kuni
Uus kiirlaen
€5000

Vastus mõne minutiga. Klienditugi 24h. Raha kohe kätte.
krediidi kulukuse määr
~60.19%

Ferratum
€100
kuni
Laenulimiit, kiirlaenud
€4000

Laenad €300, maksad tagasi €301. Kiirlaenudel minimaalne kuumakse €10.
krediidi kulukuse määr
~60.27%


Ülaltoodud kiirlaenude võrdluses oleme kiirlaenupakkujad reastanud keskmise krediidi kulukuse määra (KKM) järgi. Mida madalam (protsentuaalne) on KKM, seda odavam ja soodsam on laen ning alati tuleks eelistada madalaima krediidi kulukuse määraga laenupakkujaid.

Kiirlaene soovitame kasutada katteks kuni €2000. Suuremate summade puhul kasutada tagatiseta väikelaene, sest nii saab soodsama laenu ja säästab intressidelt ning laenukuludelt. Tutvu Eestis parimate tagatiseta väikelaenupakkujatega.

Kiirlaenud

Kiirlaenud on tagatiseta tarbimislaenud, mis väljastatakse suhteliselt lihtsatel tingimustel. Kuna kiirlaenu pakkujaid on Eestis turul palju, siis pakume ülevaadet ja võrdlust Eesti parimatest kiirlaenudest.

Me ei ise paku kiirlaene, aga läbi meie kiirlaenuvõrdluste saate tutvuda enamike pakkujatega, kes pakuvad kiirlaene internetist. Üldjuhul laenuvastus antakse koheselt ning ka isikutuvastus kui ka lepingu allkirjastamine toimub internetis.

Kiirlaenud Internetist

Järgnevalt leiad vastuse enim küsitud küsimustele, mis on seotud internetist taoteldavate kiirlaenudega – kui vanalt saab kiirlaenu, kuidas käib taotlusprotsess, mis on piirangud (maksehäired, palgatõendid vms), kiirlaenu tagastamine jne.

Kiirlaenud on tagatiseta tarbimislaenud summas €50 - €4000, perioodiga 15 päeva kuni 3 aastat. Kasutusalaks ootamatud kulutused, väikesemahulised investeeringud (autoremont, koduremont) kui ka tarbimisharjumused (sooduspakkumised, hammaste parandamine jne).
Kiirlaenu taotlemine toimub internetis ja vastuse saab reeglina koheselt. Selleks valida sobiv kiirlaenupakkuja ning täita laenutaotlus. Pärast taotluse täitmist antakse esialgne vastus. Samuti taotluse allkirjastamine toimub internetis, kasutades ID-kaarti, mobiil-ID või Smart ID-d.
Ei. Kiirlaenutaotlusel antakse kõigest esmane vastus. Enne lepingu (digi)allkirjastamist ja laenuväljastamist ei ole ükski laenutaotlus siduv. Analoogse võrdlusena kui küsida mitmest ehitusfirmast pakkumine remonttöödeks, siis pakkumise saamine ei ole siduv. Samamoodi laenutaotlusele saadav vastus on esmane pakkumine.
Kiirlaenu saab alates 18-aastaselt, aga mõningate kiirlaenupakkujate vanusenõue algab isegi alates 22 eluaastat.
Jah saab. Kiirlaenu eelduseks ei ole palgatõend, vaid mistahes stabiilne sissetulek. Seega palgatõend ei ole tingimuseks, vaid pigem soovitakse viimase kuue kuu kontoväljavõtet, hindamaks kliendi krediidivõimekust. Seega kiirlaenu saab ilma palgatõendita ja ilma töökohata.
Kiirlaenu ei saa ilma sissetulekuta. Aga sissetulekuks ei loeta ainult palka, vaid selleks sobib ka mõni muu stabiilne sissetulek, nagu näiteks igakuised toetused, pension jne.
Kiirlaenu ei saa kehtiva maksehäirega. See on üks vastutustundliku laenamise põhimõtteid. Samas möödunud maksehäired ei pruugi olla otseseks takistuseks.
Kuna kiirlaenu põhimõte on kodust lahkumata, siis reeglina toimub kogu protseduur digitaalselt internetis ning ka laenusumma kantakse pangakontole.
Esimesel kiirlaenu väljastamisel tuleb isik tuvastada. Kiirlaenu isiku tuvastamine toimub internetis, mis on kõige mugavam viis ja võtab kõigest mõne minuti. Soovi korral ja võimalusel saab isikut tuvastada ka kiirlaenukontoris, postkontoris või kiirlaenupakkuja ametlike partneri juures. Täpsetest isiku tuvastamise võimalustest annab Teile teada kiirlaenupakkuja.
Kui isiku tuvastuse protsess on läbitud ja kiirlaenu leping allkirjastatud (samuti internetis), siis kantakse laen pangakontole loetud tundide jooksul, harvematel juhtudel järgmisel tööpäeval. Korduval laenuvõtmisel võib kiirlaenu laekumine võtta kõigest minuteid.
Soodsa ja parima kiirlaenu saamiseks tuleb võrrelda kiirlaenupakkujate tüüpnäiteks väljatoodud krediidi kulukuse määra. Krediidi kulukuse määr (KKM) on objektiivne viis hindamaks kiirlaenu kallidust – mida madalam KKM, seda odavam ja soodsam laen. Selleks kasuta ka meie kiirlaenude võrdlust, kus oleme reastanud kiirlaenud krediidi kulukuse määra järgi (madalaimast kõrgemale).
Meie ei paku kiirlaene, vaid võrdleme turul olevaid Eesti kiirlaene. Me oleme krediidi kulukuse määra (KKM) võrdluse teinud Teie eest ning reastanud madalama KKM-ga kiirlaenud Eestis, et nii leida parim kiirlaen.
Kiirlaenu ei ole mõttekas asendada teise kiirlaenuga, sest uue kiirlaenu võtmine muudab kuumakseid veelgi suuremaks. See on levinuim viga, mida tehakse. Kiirlaen tuleks asendada soodsama väikelaenuga laenude refinantseerimine teel.
Kui olete võtnud liiga kalli kiirlaenu või kiirlaenud ning kuumaksed käivad ülejõu, siis tuleks kiirlaenu(d) refinantseerida. Kiirlaenu refinantseerimine muudab kiirlaenu kuumakset odavamaks, maksevõime paraneb ja seetõttu ei teki lisakulusid viiviste, intresside ja leppetrahvide peale.
Kuna SMS on vananenud teenus, mis on asendunud mobiilipankade, kiirlaenukontorite kui ka rakendustega, siis toimub nüüdisajal kõik läbi eelmainitu, mis on ühtlasi kiirem, mugavam ja soodsam. Rakendusega laekub kiirlaen koheselt kontole. Rakenduste teenust laenamisel pakuvad Credit24, Creditstar ja Bigbank (krediididkontod, laenukontod ja virtuaalne krediitkaart).
Kiirlaenude võrdlemiseks kasutamisel on heaks abimehekes meie kiirlaenude võrdlus. Võrdluses oleme reastanud kiirlaenupakkumised krediidi kulukuse määra järgi ja samuti tõstame esile pakkujaid, kellel on hetkel kampaaniad (näiteks Bigbank pakub tihti kiirlaenu 0 eurose lepingutasuta).

Kas tõesti on kiirlaenu võimalik saada 15 minutiga?

Esmapilgul võib «15 minutiga raha kontol» tunduda reklaamitrikina, sest oleme harjunud arvama, et laenude puhul tuleb läbida tülikas bürokraatia protsess ning mitmeid nädalaid kestev kadalipp aruandmiste, lisadokumentide ja laenukomiteede näol.


Kuidas käib kiirlaenu taotlemine?

Kiirlaenu taotlemine internetist on tänapäeval lihtne protsess ja üldjuhul olenemata kiirlaenupakkujast näeb protsess ühesugune välja, kõigest väga väikeste erinevustega. Täpsete juhiste nägemiseks vajuta alloleval «Näita rohkem» nupukusel.


Kui kallid on kiirlaenud?

Kiirlaenud on kõige kallim laenuliik. Kalliduse all peame silmas kui suure osa moodustavad laenukulud kogulaenu summast (protsentuaalselt). See on ühtlasi ka kõige suurem miinus kiirlaenudel.


Kas kiirlaen või tagatiseta väikelaen?

Nii kiirlaenud kui ka väikelaenud ei nõua tagatise olemasolu ja mõlemat laenuliiki saab taotelda internetis ilma kodust lahkumata. Aga kumba eelista ja miks?


KIIRLAEN ON SOBILIK KUI …
Sa vajad kiirelt laenu

Vajad kiirelt väikest laenu summas €50 kuni €2000 (soovitavalt alla €1000).

Soovid paindlikkust

Kiirlaenudel on bürokraatia väiksem ja taotlusprotsess mugavam ja lihtsam.

Kiirlaenu ilma kodust lahkumata

Kogu kiirlaenu taotlusprotsess käib internetis ehk põhimõtteliselt saab kiirlaenu ilma kodust lahkumata. Kogu protsess võtab ~ 15 minutit.

Ka ilma palgatõendita

Sissetulekuks ei pea olema palk. Piisab pensionist, toetustest jne. Seega saab kiirlaenu ilma palgatõendita.

Soovid kohest vastust

Enamik kiirlaenupakkujaid annab vastuse taotlusele koheselt – 1 minuti jooksul. Võrdle siin, esita taotlus ja saad vastuse. Taotlus ei ole siduv!

ID-kaart, mobiil-ID ja Smart ID

Kiirlaenud internetist taotluse jaoks on vajalik ID-kaart, Smart ID või mobiil-ID olemasolu. Saad kiirlaenu ka mobiiliga.


KIIRLAENUD | VÄIKELAENUD | AUTOLAENUD | LAENUDE REFINANTSEERIMINE


TÄHELEPANU! Tegemist on finantsteenuse reklaamiga. Iga laen on finantskohustus ja vajab hoolikat järelemõtlemist. Enne otsuse tegemist tutvu laenutingimustega ja konsulteeri laenupakkuja spetsialistiga.