Makseterminalid

Kaardi makseterminal - Maksterminalide Rent, Maksterminalide Müük ja Hinnakiri

MAKSETERMINALID

Makseterminalid on kaardimaksete tegemiseks mõeldud seadmed, mida soovi korral saab kasutada iga ettevõte.

Järgnevalt leiadki, kuidas rentida makseterminali, mis on makseterminali hind ostmisel või rentimisel ning kust rentida või osta makseterminal.

MAKSETERMINALIDE RENT

Makseterminalide rent on lihtsam viis soetada ettevõttele suhteliselt madalate kuludega makseterminal. Selleks tuleb kasutada mistahes Eesti pankade maksterminalide renditeenust.

Kui soovite võite kasutada ka teisi ja soodsamaid makseterminalide renti, näiteks Verifone.ee makseterminalide renti, aga sel juhul pangas lepingut sõlmides märkida, et kasutate isiklikku ehk Verifone’ist renditavat makseterminali.

MAKSETERMINALIDE MÜÜK

Makseterminali on võimalik ka osta. Sel juhul jääb makseterminal kaupmehele ja igakuist renditasu maksma ei pea. Kuna renditasud on väga soodsad, siis seetõttu makseterminalide müük ega ostmine ei ole eriti populaarne ning ainult väga vähesed ostavad makseterminali otse välja.

MAKSETERMINALIDE HIND JA HINNAKIRI

Palju maksab makseterminal väljaostes ? Makseterminalide hind ostmisel jääb vahemikku 410 – 700 eurot, olenevalt makseterminali tüübist kui ka kasutuslitsentsilepingute arvust.

Palju maksab makseterminali rent? Makseterminalide hind rentimisel on 5 – 15 eurot kuus aga samas võetakse väikene protsent igalt tehingult. Seetõttu võib makseterminalide laenutamine olla odavam ja soodsam, eriti kui tegeletakse hooajaliste kaupade müügi ja teenuste pakkumisega.

MIKS MAKSETERMINALI RENT ON MÕTTEKAM KUI OST?

Makseterminali rendi korral on hind soodsam. Maksta tuleb väikene kuutasu (kõigest 5 – 15 eurot) ning väike protsent tehingutelt. Suure plussina, kui makseterminaliga midagi juhtub, siis vahetatakse see välja. Samuti hooldus ja remont on tagatud 24 tundi.

Lisaks pakutakse ka kombineerituid tehinguid, kus tuleb maksta soetamisel ühekordne summa (näiteks €100) ja edaspidi ei pea tasuma ühtegi kuumakset, vaid protsent (1.45%) igalt tehingult.

KUST RENTIDA KAARDIMAKSE TERMINALI?

Kaardimakse terminali renti pakuvad kõik Eesti pangad. Lihtsalt logige oma panka ja küsige pakkumist. Igal pangal on erinevad tingimused, aga reeglina saate parima pakkumise pangast, kus on ka Teie ettevõtte arvelduskonto.

Teise võimalusena soovitame kaardimakse terminali laenutamiseks küsida ka pakkumist Eesti ühelt suurimalt makseterminalide müügi ja rendiga tegelevalt ettevõttelt Verifone, kes hakkas pakkuma makseterminali renti ka otse kaupmeestele. Verifone kaardimakse terminali pakkumised, info ja avaldus siin.

MILLINE PANK KÕIGE SOODSAM?

Kui olete alustav ettevõte, siis kõige mõttekam on ettevõtte arveduskonto avada Eesti kõige soodsamas pangas. Soodsaima panga leidmiseks vaata meie võrdlustabelit, kus selgub, milline on Eesti parim pank.

You may also like...