KREDIIDIPANK SIHTLAEN: väikelaen €300 kuni €7500 perioodiga 6 kuni 60 kuud.

Sihtlaen Lõpetas Tegevuse

2017. aastal ostis Inbank AS 25 protsenti ja Coop Eesti 59.7% Eesti Krediidipank AS aktsiatest ning seetõttu alates 2. oktoobrist 2017 sai Krediidipangast ametlikult Coop Pank.

Sellega seoses kadus ka Sihtlaen väikelaen, mis nüüd on asendatud Coop väikelaenuga. Coop väikelaen on summas €300 – €15000 perioodiga 6 kuni 72 kuud. Taotlemine on internetis ja vastuse saab sekundiga. Intress alates 12.9% aastas.

Sihtlaen AS Krediidpank Finants

Krediidipank on 1992. aastal asutatud Eesti pank, kes tegutseb Eestis küll väikse, aga tugeva ja kindla pangana, pakkudes väikelaene Sihtlaen nime all. Krediidipank peab sügavalt lugu ja tegutseb vastutustundliku laenamise põhimõtetel, pakkudes klientidele laenu ainult mõistlikel tingimustel ja konkreetse vajaduse ulatuses.

Iga kliendi soovi ja vajadusse suhtutakse väga personaalselt ning seetõttu pakutakse erinevaid sihtlaene just Sihtlaen Krediidipank nime all. Pakutavate laenude nimekirjast leiab mitmeid väikelaene nagu näiteks: remondilaen, autolaen, haljastuslaen, terviselaen, hariduslaen ja üürilaen.


SIHTLAEN KREDIIDIPANK VÄIKELAEN

Pole vahet, milleks laenu vajad – remondiks, autoks, haljastuseks jne. Sihtlaen Krediidipank pakub väikelaenu summas €300 kuni €7500 laenuperioodiga 6 kuud kuni 5 aastat alates intressiga 14.9% protsenti. Iga klient valib endale sobiva laenusumma ning tagastamise perioodi. Samuti omale sobivaim kuumakse ning maksepäeva.


SIHTLAEN LAENU TAOTLEMINE

Taotlemiseks KLÕPSA SIIN ja vali omale sobiv laenusumma ning tagastamise periood. Täida lühike taotlusvorm ning laenutaotluse vastuse saad koheselt! Positiivse vastuse korral on võimalik ka kohe lepingut sõlmima ja digiallkirjastama asuda.

Pärast allkirjastamist ning korrektsete dokumentide esitamist väljastatakse laenusumma, mis laekub kliendi isiklikule pangakontole hiljemalt kolme tööpäeva jooksuks.


KES SAAVAD SIHTLAENU TAOLEDA?

Sihtlaenu saavad taotleda kõik maksehäireteta 21-aastased Eesti kodanikud või pikaajalise elamisloaga isikud, kelle igakuine sissetulek on suurem kui 280 eurot. Laenu saab taotleda 300 kuni €7500 perioodiga 6 kuni 5 aastat. Intressid 14.9 – 24.9% ning intressimäär on terveks laenuperioodiks fikseeritud, mis tähendab ka kuumakse on laenuperioodi vältel sama.

Sihtlaen on fikseeritud intressiga tagatiseta väikelaen. Intress on 14.9% kuni 24.9% laenujäägilt. Laenu antakse summas €300 kuni €7500 laenuperioodiks 6 kuud kuni 5 aastat. Lepingutasu 2% laenusummast, minimaalset €35 ning lepingu haldustasu €0.9 kuus.

SIHTLAENU NÕUDED TAOTLEJALE

  • vähemalt 21-aastane
  • Eesti vabariigi kodanik/pikaajalise elamisloaga isik
  • igakuine sissetulek vähemalt €280
  • puuduvad maksehäired
  • laenuperioodi lõppemisel ei ole vanem kui 75-aastane
  • ei ole vaja avada kontot Krediidipangas

Maksimaalne laenusumma sõltub taotleja igakuisest sissetulekust ja kohustustest. Maksegraafik on annuiteedi põhimmõttel ehk igakuised osamakased on laenuperioodile jaotunud võrdselt.


SIHTLAEN VÄIKELAENU TASUD

Lepingu sõlmimise tasu on 2% laenusummast, aga mitte vähem kui 35 eurot. Sellele lisandub igakuine €0.9 suurune lepingu haldustasu. Lepingu muutmise tasu on €15.

Laenu ennetähtaegsel tagastamisel tuleb tasuda 0.5% tagastatavalt summalt, kui lepingu lõppemise on jäänud vähem kui 1 aasta. Kui rohkem kui 1 aasta, siis 1% tagastatavalt väikelaenu summalt.

SITHLAENU LAENUTAOTLUSE LEIAD SIIT


TÄHELEPANU! Tegemist on finantsteenuse reklaamiga. Iga laen on finantskohustus ja vajab hoolikat järelemõtlemist. Enne otsuse tegemist tutvu laenutingimustega ja konsulteeri laenupakkuja spetsialistiga.