Bondora maksepuhkus – kuidas saada Bondora maksepuhkust?

Bondora maksepuhkus - kuidas saada Bondora maksepuhkust?
Bondora maksepuhkus - kuidas saada Bondora maksepuhkust?

Bondora maksepuhkus

Bondora maksepuhkus on seotud B-Secure teenusega, mille abil saab taotleda maksepuhkust, uut maksegraafiku pikkust või uut kuumaksete kuupäeva.

B-secure teenus maksab €10 kuus ja sellega saab võtta põhiosa maksepuhkust, muuta maksegraafiku pikkust (väheneb laenu kuumakse) või kuumaksete kuupäeva. Ei pea valima kõike korraga – võib valida ühe või mitu.

Kuidas saada Bondora maksepuhkust?

Bondora maksepuhkuse saamiseks logida Bondora kontole ja valida jaotis «Lisateenused» ning seejärel avaneval ribal esitada B Secure taotlus nupuga «Taole kohe».

Kui taotlus rahuldatakse, siis saab valida, kas võtta Bondora põhiosa maksepuhkus (tasutakse ainult intresse), muuta maksegraafikut pikemaks (vähenevad kuumaksed) või valida uus kuumaksete kuupäev.

Bondora maksepuhkust soovitame kui hetkeline majanduslik olukord on oluliselt halvenenud (näiteks töökaotus). Maksegraafikut muuta pikemaks kui on vähenenud sissetulekud või suurenenud kulud. Maksegraafiku pikemaks muutmisel vähenevad igakuised kuutasud.

Uus laenumaksete kuupäev valida kui on muutunud sissetulekute laekumise kuupäev (näiteks uues töökohas uuel kuupäeval palgapäev).

Kui palju maksab Bondora maksepuhkus?

Bondora maksepuhkus ehk B-Secure teenus maksab €10 kuus ja see lisatakse juurde laenu kuumaksetele ning seda ei saa peatada enne viimase aktiivse laenulepingu lõppu.

Seega Bondora maksepuhkuse kasutamisel peab teadma, et laenumaksed kallinevad €10 võrra kuus ja seda kuni laenuperioodi lõpuni.

Millal ei saa võtta Bondora maksepuhkust?

Bondora maksepuhkust (B Secure teenus) ei saa võtta kui Sul on maksmata teenustasusid, intressisummasid või muid võlgnevusi Bondora ees. Enne maksepuhkuse kasutamist tuleb kõik võlgnevused tasuda.

Bondora maksepuhkust saavad võtta kõik, kes on tasunud hetkel kehtivad laenumaksetegraafiku raames vähemalt ühe täieliku kuumakse. Kui seda ei ole tehtud siis paraku maksepuhkust Bondorast ei saa.

Kui Bondora ei anna maksepuhkust?

Kui Bondora ei anna maksepuhkust või oled maksepuhkuse juba ära kasutanud, aga siiski tekitavad igakuised laenumaksed probleeme, siis soovitame laenude refinantseerimist. Sel juhul asendatakse praegune laenu või laenud teise, väiksema kuumaksega laenuga, mille tasumine ei käi üle jõu. Refinantseerimise pakkumised kui ka täpsema info leiab meie laenude refinantseerimise lehelt.

You may also like...