Kevade puhul Bigbank remondilaenu €0 lepingustasuga

Tee kodu korda €0 lepingutasuga. Pakkumine kehtib kuni 31.03.2019.
BIGBANK REMONDILAEN - Tee kodu korda €0 lepingutasuga. Pakkumine kehtib kuni 31.03.2019.

Soovid kodu värskendada või hoopis osta uut sisustust? Selleks sobib ideaalselt Bigbank remondilaen ning kevade puhul on kuni 31.03.2019 Bigbank remondilaenu lepingutasu €0 (tavahind on 1.5% laenusummast, minimaalselt €45).

Milleks sobib Bigbanki remondilaen?

Remondilaenu võib kasutada kodu, suvila või mõne muu kinnisvara remontimieks, materjalide ja tööriistade ostmiseks kui ka vajalike spetsialistide palkamiseks. Lisaks võib remondilaenuga katta uue mööbli, kodutehnika ja muu kodusisustuse ja uute esemete ostmiseks.

Samuti võib remondilaenuga teha korda aia ja maja ümbruse korraldamisega seotud kulud või ehitada uue terassi, grillnurga, kuuri vms. Loe täpsemalt remondilaenude kohta meie remondilaenude lehelt.

Bigbank remondilaenu tingimused

Bigbank remondilaenu saab summas €500 kuni €25 000 perioodiga 12 kuni 72 kuud. Intress alates 9.9% aastas ning näidis krediidi kulukuse määr 18.09% aastas.

Nõuded taotleja?

Bigbanki remondilaenu saavad taotelda kõik 20-73 aastased Eesti vabariigi kodanikud Eestis elav kehtivat elamisluba või elamisõigust omav välisriigi kodanik või kodakondsuseta isik. Taotleja sissetuleku peab olema minimaalselt €300 kuus (ei pea olema palk – sobib ka mõni regulaarselt laekuv sissetulek).

Laenule antakse kaasa 60-päevane rahulolugarantii. See tähendab, et 60 päeva jooksul võib laenu tagastada ilma mingisuguste kuludeta. Samuti võib oma initsiatiivil tasuda suuremaid kuumakseid, lühendades nii laenuperioodi ja säästa intressidelt.

Kuidas esitada Bigbank remondilaenu taotlus?

Taotlemiseks avada Bigbank veebileht ja täida laenutaotlus. Vastuse saad laenutaotlusele koheselt. Vajadusel esita isikut tõendavad dokumendi koopia ja oma pangakonto väljavõte ning peagi võtab Bigbanki laenuspetsialist teiega ühendust vajalike dokumentide ja lepingu sõlmimise täpsustamiseks.

Vaata ka: remondilaenud – remondilaenude pakkujad, mis on remondilaenud, kuidas ja kust saada.


TÄHELEPANU! Tegemist on finantsteenuse reklaamiga. Iga laen on finantskohustus ja vajab hoolikat järelemõtlemist. Enne otsuse tegemist tutvu laenutingimustega ja konsulteeri laenupakkuja spetsialistiga.

You may also like...