TF Bank Väikelaen

TF Bank väikelaen on tagatiseta laen summas €500 – €15 000 vähemalt 22-aastastele. Vastuse laenutaotlusele saab koheselt. 

Intress algab 9.9% aastas ja laenu väljastakse summas kuni €15 000 perioodiga kuni 7 aastat ning mõeldud mistahes kulutuste katteks.

TF Bank on Rootsis registreeritud pank, mis on finantsvallas tegutsenud juba aastast 1987 ning luba on tegutseda Eestis, Norras, Rootsis, Soomes, Poolas Lätis, Leedus, Saksamaal, Austrias ja Taanis.

Spetsialiseeruvaks laenutooteks on väikelaen summas €500 – €20 000 perioodiga 1 – 7 aastat ning hiljuti lisandus TF Bank laenutoodete hulka ka autolaen summas €1000 – €20 000

Kuna keskendutakse kvaliteedile ja headele kliendisuhetele, siis seetõttu TF Bank on Eestis üks soodsamaid ja kvaliteetsemaid väikelaenupakkujaid nii intressidelt, kuludelt ja kiiruselt, edestades isegi suurimaid kommertspankasid.

 TF BANK VÄIKELAENU KIIRÜLEVAADE

  • laenusumma €500 – €20 000 ilma tagatiseta
  • periood 1 – 7 aastat
  • intress alates 9.9%
  • lepingutasu 5% laenusummast, min. €75 eurot (ühekordne tasu)
  • laenuhaldustasu 2.9 eurot kuus

VASTUS KOHESELT: Esitades TF Bank Väikelaenu laenutaotluse internetis, siis antakse vastus koheselt. Vastus kuvatakse pärast taotluse täitmist koheselt Sinu arvutiekraanile. Taotluse saab täita SIIN.


TÜÜPNÄIDE: Laenates TF Bank’il väikelaenu summas €5000 perioodiga viis aastat ning fikseeritud intressiga 12.9%, lepingutasuga 5% laenusummast ja igakuise laenuhaldustasuga €2.9, siis sel juhul on krediidi kulukuse määr 17.44%, kuumakse suuruseks €122.09 ja kogu laenu tagasimaksete summa €7235.10.


TF Bank Väikelaenu taotlus

TF Bank Väikelaen on mõeldud ükskõik milliste kulutuste katteks ehk seda võib kasutada täielikult oma äranägemise järgi – remondiks, investeeringuks ja refinantseerimiseks. TF Bank refinantseerimislaenuga saab refinantseerida teisi laene summas €500 – €20 000 intressigas alates 8.9% aastas.

Näiteks 2016. aasta oktoobris läbi viidud uuringu põhjal oli TF Bank väikelaenu võtjateks peamiselt naised (68%) ja reeglina võetud väikelaenu kasutati praktilistel põhjustel.

Esikohana kõik koduga seotud väljaminekud – remont, parandus ja ehitustööd kui ka erinevate kodumasinate ost. Teisena autoga seotud kulutused – kas selle ostuks või parandamiseks ning viimaste oluliste põhjustena olid igapäeva kulutused kui ka erinevad ravikulutused.

Seega TF Bank Väikelaen on tarbimisele orienteeritud laen, mida võib kasutada täpselt selleks, milleks just raha vaja läheb.

TFBANK VÄIKELAENU TAOTLEMINE

Laenu taotlemise põhitingimusteks on, et peab olema vähemalt 22-aastane (vaata ka kiirlaenud 18-aastastele) ning ei tohi olla maksehäireid. Laenutaotluse saab esitada väga mugavalt internetis, kus pärast laenutaotluse ankeedi täitmist kuvatakse laenuvastus koheselt Sinu arvutiekraanil. Laenutaotlust saab esitada SIIN.

Positiivse vastuse korral tuleb saata viimase kuue kuu kontoväljavõte ja digiallkirjastama lepingu. Kui digiallkirjastamine ei ole võimalik, siis saadetakse Sulle leping posti teel.

Kui TF Bank on saanud digiallkirjastatud lepingu kui ka konto väljavõtte ning neis ei esine puudusi ega vastolusid, tuleb läbida isikusamasuse tuvastus, mida saab teha mugavalt internetis või DPD kullerteenuse vahendusel.

Pärast seda laen väljastatakse, mis jõuab Sinu pangakontole kuni 2 pangapäeva jooksul ning võib oleneda ka pankavahelise ülekannete ajast.

NÕUDED TF BANK VÄIKELAENU TAOTLEJALE

  • vähemalt 22-aastane
  • püsiv sissetulek (palk/pension vms)
  • ei ole maksehäireid
  • alaline elukoht Eesti Vabariigis

ENNEAEGNE TAGASTAMINE TASUTA

Laenu tasutakse annuiteetgraafikuga. See tähendab, et igakuised laenumaksed on täpselt sama suurusega ning tagasimakse algusperioodil moodustab laenu põhiosa maksest väiksema osa, kuid iga järgneva kuumaksega muutuvad põhiosamaksed suuremaks ning intressi osakaal väheneb.

Kui soovid laenu enneaegaselt tagasi maksta, siis ka see on võimalik. Tasuda võib kogusumma või osade kaupa ja see on täiesti tasuta – ei mingeid leppetrahve. Tasuda tuleb laenujääk ja intress kuni tagastamise päeva seisuni. Enneaegse tagastamise korral tuleb eelnevalt teavitada klienditeenindust.

Kõik TF Bank laenu – ja lepingutingimus, korduma kippuvate küsimused ning laenutooted leiab TF Bank veebilehelt.


TÄHELEPANU! Tegemist on finantsteenuse reklaamiga. Iga laen on finantskohustus ja vajab hoolikat järelemõtlemist. Enne otsuse tegemist tutvu laenutingimustega ja konsulteeri meie spetsialistiga.