TF BANK VÄIKELAEN

TF Bank väikelaen on tagatiseta laen summas €500 – €10 000. Vastuse laenutaotlusele saab koheselt. 

Intress algab 9.9% aastas ja laenu väljastakse summas kuni €10 000 perioodiga kuni 7 aastat.


TF Bank on Rootsis registreeritud pank, mis on finantsvallas tegutsenud juba aastast 1987 ning luba on tegutseda Eestis, Norras, Rootsis, Soomes ja Poolas. Spetsialiseeruvaks laenutooteks on väikelaen summas €500 – €10 000 perioodiga 1 – 7 aastat.

Kuna keskendutakse kvaliteedile ja headele kliendisuhetele, siis seetõttu TF Bank Väikelaen on Eestis konkurentsitult parim väikelaen, nii intressidelt, kuludelt ja kiiruselt, võrreldes teiste pakkujatega.

 TF BANK VÄIKELAENU ÜLDTINGIMUSED

  • laenusumma €500 – €10 000 ilma tagatiseta
  • periood 1 – 7 aastat
  • intress al. 9.9%
  • lepingutasu 5% laenusummast min €75 eurot (ühekordne tasu)
  • laenuhaldustasu 2.9 eurot kuus

VASTUS KOHESELT: Kui esitad TF Bank Väikelaen laenutaotluse, siis saad vastuse koheselt. Vastus kuvatakse pärast taotluse täitmist Sinu arvutiekraanil. Taotle saab täita SIIN.


TÜÜPNÄIDE: 5000 € laenu puhul viieks aastaks fikseeritud intressiga 12,9%, lepingutasuga 5% laenusummast ja igakuise laenuhaldustasuga 2,9 € on krediidi kulukuse määr 17,44%, kuumakse suurus 122,09 €, tarbija poolt makstav kogusumma ja laenu tagasimaksete summa 7 325,10 €.


TF BANK VÄIKELAENU TAOTLUS

TF Bank Väikelaen on mõeldud ükskõik milliste kulutuste katteks ehk seda võib kasutada oma äranägemise järgi, kasvõi teiste laenude refinantseerimiseks.

2016. aasta oktoobris läbi viidud uuringu põhjal oli TF Bank väikelaenu võtjateks on peamiselt naised (68%) ja reeglina laenu võetakse peamiselt praktilistel põhjustel.

Esikohana kõik koduga seotud väljaminekud – remont, parandus ja ehitustööd kui ka erinevate kodumasinate ost. Teisena autoga seotud kulutused, kas selle ostuks või parandamiseks ning viimased on igapäeva kulutused kui ka erinevad ravikulutused.

Seega TF Bank Väikelaen on tarbimisele orienteeritud laen, mida võib julgelt kasutada täpselt selleks, milleks just raha vaja läheb.

Laenu taotlemise põhitingimusteks on, et peab olema vähemalt 22-aastane ning ei tohi olla maksehäireid. Laenutaotluse saab esitada väga mugavalt internetis, kus pärast laenutaotluse ankeedi täitmist kuvatakse laenuvastus koheselt Sinu arvutiekraanil. Laenutaotlust saab esitada SIIN.

Positiivse vastuse korral pead saatma kontoväljavõtte viimase kuue kuu kohta ja digiallkirjastama lepingu. Kui digiallkirjastamine ei ole võimalik, siis saadetakse Sulle leping posti teel.

Kui TF Bank on saanud digiallkirjastatud lepingu kui ka konto väljavõtte ning neis ei esine puudusi ega vastuolusid, siis laen väljastatakse, mis jõuab Sinu pangakontole 2 pangapäeva jooksul. Reeglina jõuab see mõne tunniga, olenevalt SEPA-maksetele kuluvatele ajast.

NÕUDED TF BANK VÄIKELAENU TAOTLEJALE

  • vähemalt 22-aastane
  • püsiv sissetulek (palk/pension vms)
  • ei ole maksehäireid
  • alaline elukoht Eesti Vabariigis

ENNEAEGNE TAGASTAMINE TASUTA

Laenu tasutakse annuiteetgraafikuga. See tähendab, et igakuised laenumaksed on täpselt sama suurusega ning tagasimakse algusperioodil moodustab laenu põhiosa maksest väiksema osa, kuid mida kauem maksad, seda suuremaks muutuvad põhiosamaksed ning intressi osakaal väheneb.

Kui soovid laenu enneaegaselt tagasi maksta, siis ka see on võimalik. Tasuda võib kogusumma või osade kaupa ja see on täiesti tasuta – ei mingeid leppetrahve. Tasuda tuleb laenujääk ja intress kuni tagastamise päeva seisuni. Enneaegse tagastamise korral, kas kogusummas või osade kaupa, tuleb alati eraldi ette teavitada klienditeenindust.

Tutvu julgelt kõikide TF Bank laenu – ja lepingutingimuste ning korduma kippuvate küsimustega, mille leiad TF Bank veebilehelt.


TÄHELEPANU! Tegemist on finantsteenuse reklaamiga. Iga laen on finantskohustus ja vajab hoolikat järelemõtlemist. Enne otsuse tegemist tutvu laenutingimustega ja konsulteeri meie spetsialistiga.

Laenupakkumine 1 minutiga!

Laenusumma €500 - €10 000. Taotlusele saad vastuse koheselt ekraanile, olenemata nädalapäevast ja kellaajast. Sobiva pakkumise korral allkirjasta/tuvasta internetis ning laen väljastatakse.

TUTVU PAKKUMISEGA

Laenusumma kuni €10 000
Periood kuni 60 kuud

Laenuvastus koheselt
Taotlemine Internetis

LAENUPAKKUMINE 1 MINUTIGA