Bigbank väikelaenud

Bigbank pakub laias valikus tagatiseta tarbimislaene summas €500 – €25 000 perioodiga 12 – 120 kuud. Hetkel on väikelaenul lepingutasu €0! Kampaania kestab kuni 15.03.2019.

Laenutoodetena väikelaenud, autolaenud, remondi – ja reisilaenud jpt tarbimislaenud. Intress algab 9.9% aastas ning laenudele 60-päevane rahulolugarantii.

Kuidas Bigbank’is laenata?

Bigbank väikelaen on tagatiseta tarbimiselaen summas 500 kuni 25 000 eurot laenuperioodiks 1 kuni 10 aastat, alates 9.9% intressiga aastas. Bigbank väikelaenu taotluse saab mugavalt internetis täita siin ning vastus antakse mõne minuti jooksul.

Kui tingimused sobivad, siis lepingu saab allkirjastada samuti veebis ID-kaardiga või Mobiil-ID-ga ilma kodust lahkumata. Bigbank väikelaenu taotluse esitamiseks peab olema puhta krediidiajalooga vähemalt 20-aastane ja minimaalse netosissetuleku (palk, pension, toetus vms. stabiilne sissetulek) vähemalt 300 eurot.


BIGBANK

Bigbank on 1992. aastal asutatud, eelkõige eraisikute tarbimislaenudele ja väikelaenudele spetsialiseerunud Eesti kapitalil põhinev pank. Lisaks laenudele pakub Bigbank ka tähtajalisi hoiuseid ning erinevaid laenude refinantseerimise võimalusi.

Tänasel päeval tegutsetakse Eestis, Lätis, Leedus, Soomes, Rootsis ja Hispaanias. Samuti pakutakse Saksamaa ja Austria turul piiriüleseid laenude teenuseid. Kõikidel turgudel pakutakse teenuseid ühise BIGBANK kaubamärgi nime all.

Baltiriikides ollakse universaalpankade ja teiste liisingfirmade järel üks suurimaid laenuandjaid just eraisikutele. Ettevõtte laenuportfell ületas 2014. aasta 304 miljoni euro piiri, samal ajal oli pangas 239 miljoni euro väärtuses erinevaid tähtajalisi hoiuseid.


60-PÄEVANE RAHULOLUGARANTII

Pärast laenu väljastamist on kliendil õigus taganeda Bigbank'i laenust ning see algses osas tagastada ilma igasuguste lisakuludeta ja intressidega.

Kui klient ei ole rahul Bigbank’i pakutavate tingimuste või teenusega, siis on kliendil õigus tagastada väikelaen 60 päeva jooksul. Laenu tagastamisel 60-päevase rahulolugarantii perioodi vältel ei lisandu mitte ühtegi lepingutasu ega intressi.

Tagastada tuleb summa, mille klient laenas ning sellega lõppeb kliendi ja Bigbank’i vaheline laenuleping, aga see ei tähenda, et klient ei saaks enam tulevikus Bigbank’ist laenata või muid teenuseid kasutada.

Olgu öeldud, et 60-päevast rahulolugarantiid võib klient kasutada üks kord kolme aasta jooksul sõltumata lepingute arvust.


MUUD BIGBANK’I LAENUD & TEENUSED

Bigbank pakub erinevaid väikelaene, mille hulka kuulub autolaenud, remondilaenud kui ka reisilaenud. Lisaks eelamainitud laenudele pakutakse laenude refinantseerimist, järelmaksu, hoiuseid kui ka laenu kinnisvara tagatisel.

Kõige uuema tootena lisandus Bigbank’i teenuste hulka mobiilne krediitkaart, mis on olemuselt mobiilirakendus, mis asendab tavapärast plastikust krediitkaarti. Lisaks pakutakse ka ettevõtetele ärilaene, mille kohta saab rohkem SIIT.

AUTOLAENUD | ÄRILAENUDREISILAENUD | REMONDILAENUD | LAENUDE REFINANTSEERIMINE


LAENU VARASEM TAGASTAMINE

Igal kliendil on võimalik laenuperioodi lühendada, tehes suuremaid laenu tagasimakseid – kas siis osade kaupa või makstes kogu laenusumma korraga. Tagastamisel lisanduvad väikesed hüvitised ja kulud.

Kui klient tagastab laenu 60-päevase rahulolu garantii perioodil, siis ei lisandu ühtegi kulu, intressi, hüvitist ega lepingutasu. Tagastamisele kuulub summa, mille klient Bigbank’ilt laenas.

Kui laen tagastatakse pärast 60-päevase rahulolu garantii perioodi möödumist aga laenu võtmisest on möödas vähem kui üks aasta, tuleb hüvitisena lisaks tasuda 1% laenujäägist. Kui laenu võtmisest on möödas rohkem kui üks aasta, siis hüvitisena lisandub 0.5% laenujäägist.


VANUSEPIIRANG & TINGIMUSED

Taotlemiseks peab olema vähemalt 20-aastane, igakuine sissetulek vähemalt 300 eurot ja ei tohi olla maksehäireid.

Alates 7000-eurosest väikelaenust on vajalik käendaja või kinnisvara tagatise olemasolu ning see annab ka ühtlasi soodsama intressi – alates 9.9% aastas.

BIGBANK LAENU TAOTLEMINE

Laenu saab taotelda internetis. Taotlemiseks täida Bigbank veebilehel olev laenutaotlus, lisa juurde isikut tõendava dokumendi koopia ning kuue kuu kontoväljavõte. Sõltuvalt laenutüübist antakse laenutaotlusele vastus mõne minuti jooksul. Seejärel tuleb leping allkirjastada, kas internetis ID-kaardiga, Mobiil-ID-ga või Bigbank esindustes.

Internetis allkirjastades võetakse lepingu sõlmimise tasu 1.5% laenusummast, aga mitte vähem kui 45 eurot ning kontoris allkirjastades 2%, aga mitte vähem kui €49. Tasu peetakse kinni väljamakstavast summast ehk klient ei pea seda ise koheselt tasuma.

Seega tasub rahaliste kui ka ajaliste kulude kokkuhoiu huvides täita taotlus kui ka allkirjastada leping internetis.


KUI KIIRELT LAEN VÄLJASTATAKSE?

Reeglina kannab Bigbank laenusumma kliendi kontole kolme kuni kuue pangapäeva jooksul pärast kõikide vajalike lepingute allkirjastamist. Üldiselt klient võib eeldada, et laenu väljastamiseks pärast lepingute allkirjastamist kulub maksimaalselt kolm päeva.


TÄHELEPANU: Tegemist on finantsteenuse reklaamiga. Iga laen on finantskohustus ja vajab hoolikat järelemõtlemist. Enne otsuse tegemist tutvu laenutingimustega ja konsulteeri meie spetsialistiga.