Bigbank väikelaen on tagatiseta tarbimiselan summas 500 kuni 10 000 eurot laenuperioodiks 1 kuni 5 aastat, alates 9.9% intressiga aastas.

BIGBANK VÄIKELAEN

Bigbank väikelaen on tagatiseta tarbimiselan summas 500 kuni 10 000 eurot laenuperioodiks 1 kuni 5 aastat, alates 9.9% intressiga aastas. Bigbank väikelaenu taotluse saab täita veebilehel ning vastus antakse mõne minuti jooksul.

Kui tingimused sobivad, siis lepingu saab allkirjastada samuti veebis ID-kaardiga või Mobiil-ID-ga ilma kodust lahkumata. Väikelaenu taotluse esitamiseks peab olema vähemalt 22-aastane, minimaalne netopalk 300 eurot ning puhta krediidiajalooga.


ERIPAKKUMINE JAANUARIS

Kuni 31.01.2017 on Bigbank väikelaenu lepingutasu €0!


BIGBANK

Bigbank on 1992. aastal asutatud, eelkõige eraisikute tarbimislaenudele ja väikelaenude andmisele spetsialiseerunud Eesti kapitalil põhinev pank. Lisaks laenudele pakub Bigbank ka tähtajalisi hoiuseid ning erinevaid laenude refinantseerimise võimalusi.

Tänasel päeval tegutsetakse Eestis, Lätis, Leedus, Soomes, Rootsis ja Hispaanias. Samuti pakutakse Saksamaa ja Austria turul piiriüleseid laenude teenuseid. Kõikidel turgudel pakutakse teenuseid ühise BIGBANK kaubamärgi nime all.

Baltiriikides ollakse universaalpankade ja teiste liisingfirmade järel üks suurimaid laenuandjaid just eraisikutele. Ettevõtte laenuportfell ületas 2014. aasta 304 miljoni euro piiri, samal ajal oli pangas 239 miljoni euro väärtuses erinevaid tähtajalisi hoiuseid.


60-PÄEVANE RAHULOLUGARANTII

Pärast laenu väljastamist on kliendil õigus taganeda Bigbank'i laenust ning see algses osas tagastada ilma igasuguste lisakuludeta ja intressidega.

Kui klient ei ole rahul Bigbank’i pakutavate tingimuste või teenusega, siis on kliendil õigus tagastada väikelaen 60 päeva jooksul. Laenu tagastamisel 60-päevase rahulolugarantii perioodi vältel ei lisandu mitte ühtegi lepingutasu ega intressi.

Tagastada tuleb summa, mille klient laenas ning sellega lõppeb kliendi ja Bigbank’i vaheline laenuleping, aga see ei tähenda, et klient ei saaks enam tulevikus Bigbank’ist laenata või muid teenuseid kasutada.

Olgu öeldud, et 60-päevast rahulolugarantiid võib klient kasutada üks kord kolme aasta jooksul sõltumata lepingute arvust.


MUUD BIGBANK’I LAENUD & TEENUSED

Bigbank pakub erinevaid väikelaene, mille hulka kuulub autolaenud, remondilaenud kui ka reisilaenud. Lisaks eelamainitud laenudele pakutakse laenude refinantseerimist, järelmaksu, hoiuseid kui ka laenu kinnisvara tagatisel.

Kõige uuema tootena lisandus Bigbank’i teenuste hulka mobiilne krediitkaart, mis on olemuselt mobiilirakendus, mis asendab tavapärast plastikust krediitkaarti. Lisaks pakutakse ka ettevõtetele ärilaene, mille kohta saab rohkem SIIT.

AUTOLAENUD | ÄRILAENUDREISILAENUD | REMONDILAENUD | LAENUDE REFINANTSEERIMINE


LAENU VARASEM TAGASTAMINE

Igal kliendil on võimalik laenuperioodi lühendada, tehes suuremaid laenu tagasimakseid – kas siis osade kaupa või makstes kogu laenusumma korraga. Tagastamisel lisanduvad väikesed hüvitised ja kulud.

Kui klient tagastab laenu 60-päevase rahulolu garantii perioodil, siis ei lisandu ühtegi kulu, intressi, hüvitist ega lepingutasu. Tagastamisele kuulub summa, mille klient Bigbank’ilt laenas.

Kui laen tagastatakse pärast 60-päevase rahulolu garantii perioodi möödumist aga laenu võtmisest on möödas vähem kui üks aasta, tuleb hüvitisena lisaks tasuda 1% laenujäägist. Kui laenu võtmisest on möödas rohkem kui üks aasta, siis hüvitisena lisandub 0.5% laenujäägist.


VANUSEPIIRANG & TINGIMUSED

Taotlemiseks peab olema vähemalt 22-aastane, kuu netopalk vähemalt 300 eurot ja ei tohi olla maksehäireid.

Alates 7000-eurosest väikelaenust on vajalik käendaja või kinnisvara tagatise olemasolu ning see annab ka ühtlasi soodsama intressi – alates 9.9% aastas.

LAENU TAOTLEMINE & TEENUSTASUD


Laenu saab taotelda internetis. Taotlemiseks täida Bigbank veebilehel olev laenutaotlus, lisa juurde isikut tõendava dokumendi koopia ning oma pangakonto väljavõte. Sõltuvalt laenutüübist saate laenutaotluse vastuse mõne minuti jooksul. Seejärel tuleb leping allkirjastada kas internetis ID-kaardiga, Mobiil-ID-ga või Bigbank esindustes.

Internetis allkirjastades võetakse lepingu sõlmimise tasu 1% laenusummast, aga mitte vähem kui 32 eurot ning kontoris allkirjastades 1.25%, aga mitte vähem kui €40. Tasu peetakse kinni väljamakstavast summast ehk klient ei pea seda ise koheselt tasuma.

Seega tasub rahaliste kui ka ajaliste kulude kokkuhoiu huvides täita taotlus kui ka allkirjastada leping internetis.


KUI KIIRELT LAEN KLIENDI KONTOLE KANTAKSE?

Reeglina kannab Bigbank laenusumma kliendi kontole kolme kuni kuue pangapäeva jooksul pärast kõikide vajalike lepingute allkirjastamist. Üldiselt klient võib eeldada, et laenu väljastamiseks pärast lepingute allkirjastamist kulub maksimaalselt kolm päeva.


BIGANK’I LAENUDE REFINANTSEERIMINE

Laenu refinantseerimiseks nimetatakse olukorda, kus olemasolev laen asendatatakse teise sobivama laenuga või koondatakse kõik laenud üheks laenuks.

Eeliseks võib olla soodsam intress, väiksemad kuumaksed või kui koondatakse mitu laenu üheks, mille tasumine on muidu tülikas, keeruline ja kulukas.

Üldiselt laenude refinantseerimine vähendab igakuiseid makseid ning kokkuvõttes võib tähendada ka märkimisväärset kokkuhoidu. Laenude refinantseerimise kohta loe lähemalt SIIT.


TÄHELEPANU: Tegemist on finantsteenuse reklaamiga. Iga laen on finantskohustus ja vajab hoolikat järelemõtlemist. Enne otsuse tegemist tutvu laenutingimustega ja konsulteeri meie spetsialistiga.

Mõistlik Laen Eestis
Laenusumma €500 - €10 000. Laenuvastus koheselt, olenemata nädalapäevast ja kellaajast. Enneaegne tagastamine ilma lisatasudeta. Ei mingeid varjatud kulusid!

TUTVU PAKKUMISEGA

Laenusumma kuni €10 000
Intress alates 9.9%

Laenuvastus koheselt
Taotlemine Internetis

OTSID MÕISTLIKKU VÄIKELAENU?